Beşiktaş Bonus Kartı Müşterilerine Özel Antrenman İzleme Kampanyası

0
44

Bonus Karttan bir muhteşem kampanya daha. Beşiktaşlıyanız bir de üstüne bonusluysanız keyif sizin, şans sizin, doya doya antrenman izleme sizin…

Evet futbolseverler, hem beşiktaşlısınız hem de bonusluysanız sizden şanslısı yok şu sıralar. Kampanya işte budur.Herhangi bir katılım şartı yok.

Bonus Kart Beşiktaş Antrenman Çekilişi

Tek yapmanız gereken Beşiktaş Bonus Kartınız ile 10 TL’lik alışveriş yapmak. Alışverişiniz her sektörde olabilir. Hiçbir katılım ve zorunluluk bulunmayan bu kampanya kulağa çok cazip gelmekte, haklısınız.

Kampanya dahilinde olan her iade ve iptal işlemleri dikkate alınır.

Ayrıca bir sürpriz daha kampanyaya katılım ek kartlarınız ile de sağlanmaktadır. Ülkemizden Beşiktaş Bonus Kartınız ya da ek kartınız ile yaptığınız her alışveriş kampanyaya dahil edilir. İster taksitli olsun, ister tek ödemeli olsun yapacağınız tüm harcamalarda geçerli olan bu kampanya ile takımınızın antrenman keyfini izleme fırsatı ayağınıza geliyor.

Otomatik ödeme ve düzenli ödeme talimatı ve bonus kullanımları bu kampanya için geçerli olmamakla birlikte kampanya süresince Türkiye genelinde T.C Garanti Bankası A.Ş ‘ye ait Beşiktaş Bonus Kredi Kartı ile bir kerede 10 TL ve katları olmak üzere yapılan her harcamanızda bu eşsiz kampanyaya katılım hakkı kazanıyorsunuz.

Her 10 TL’lik alışverişlerinize 1 katılım hakkı kazanmış olursunuz.

Kampanyamız Türkiye Garanti Bankası A.Ş tarafıyla Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27,11,2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.11184 numaralı izin ile 12.12.2019(saat:00:01) ve 20.01.2020(saat:23.59) tarihleri arasında oluşturulmaktadır.

Bana şans denk gelir mi? Demeyin. Bonus Kampanyası için çekiliş 06.02.2020 gününde saat 10:00 da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak No:4/A Beyoğlu/İSTANBUL adresinde gerçekleştirilecektir.

Noter huzurunda yapılacak olan bu dev kampanya isteyen herkesin katılımına açık olacaktır. Kura sonunda 10 futbolsevere;tek kişilik Beşiktaş Futbol Takımı antrenman ziyareti katılım hakkı vericektir.

Katılım günü 27.03.2020 ve 30.04.2020 süresi arasındaki antrenman boşluk durumuna göre değerlendirilecek olup şanslı kişinin ikamet ettiği en yakın havalimanından İstanbul’a gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti verilecektir.

Ayrıca havaalanı-antrenman alanı ve havaalanı transferleri de kampanyamıza dahildir.

Bu müthiş kampanyanın kura sonucu ise 12.02.2020 tarihinde Posta Gazetesi’nden duyurulacaktır.Asil talihliler ve yedek talihliler ile ulaşım posta yolu ile sağlanacaktır.Katılan futbolseverin kampanyayı kazanması halinde bilinmiyor veya eksik ise gazetede yapılan tebliğ yeterli olacaktır.

Posta ile ulaşım sırasında meydana gelen ya da gelebilecek gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş kesinlikle sorumlu değildir.

Yedek talihliler 13.03.2020 ve asil talihli olan futbolseverler 27.02.2020 süresine kadar kimlik cüzdanı fotokopileri ve güncel iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine veya U2 Tanıtımın yukarıda verilen adresine kendileri başvurmayan ve kampanya için gerekli belgeleri teslim etmeyen şanslı futbolseverler ne yazık ki ikramiyelerini alamazlar.

Aynı zamanda bir kişi birden fazla ikramiye hakkına sahip olamaz.

T.C Garanti Bankası A.Ş ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, çekiliş bitişi ile inceleme sonunda T.C Garanti Bankası kanuni ve idari takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd.Şti. Çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler çekilişe dahil edilemez. Kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez.

ÖTV ve KDV dışındaki tüm vergi ve masraflar şanslı futbolsevere aittir. Bu kampanyaya katılım sağlayan herkes yazımızdaki yükümlülükleri onaylamış sayılmaktadır.

Şimdiden tüm Bonuslu Beşiktaşlı futbolsever dostlarıma bol şans dilerim. Antrenmana katılımında keyifli dakikalara şahit olacağınıza eminim…

Daha fazla Bonus Kampanyaları için kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/bonus/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz