Kablonet Akıllı Sınırsız İnternet

TURKSAT KABLONET AKILLI SINIRSIZ NEDİR ?

I SINIRSIZ NEDİR ?. İnternet günümüz de neredeyse temel bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Bu konuyla alakalı olarak da çeşitli firmalar değişik kampanyalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bu yazımızda Kablonet tarafından sağlanan akıllı sınırsız ile alakalı merak edilen tüm soruların cevabını bulacaksınız.

AKILLI SINIRSIZ NEDİR?

Yazı İçeriği

AKILLI SINIRSIZ NEDİR?

afından geliştirilen ve kablo tv altyapısını kullanarak kullanıcılara sağladığı bir kampanyadır.

İş saatlerinde çalışanların ve işverenlerin interneti en iyi şekilde kullanmasının amaç edinildiği kampanya da herhangi bir aktivasyon ücreti de bulunmamaktadır.

24 ay taahhüt istenilmesinin yanı sıra ilk defa abone oluyorsanız ilave ücret ödeyerek Docsis modemi kiralayabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde işyerlerinde olunan saatler ağırlıklı olmak üzere adil kullanım kotası (AKN) ve kota olmaksızın internet hızı 16 Mbps’ye kadar çıkarken akşam saatlerinde bu hız 5 mbps’ye kadar düşmektedir.

AKILLI SINIRSIZ İNTERNET NEREDEN ÇIKTI(?)

Birçok işlemin internet üzerine taşınması

AKILLI SINIRSIZ İNTERNET NEREDEN ÇIKTI(?)

az araçlardan biri haline geldi. Mesai saatlerinin de genel itibariyle aynı saatlere gelmesi nedeniyle internetlere çok fazla yükleniliyor ve bazı aracı kurumların sağladığı internette yeterli olmuyordu.

Bütün bu sebeplerden dolayı Türksat Kablonet aracılığıyla yeni bir internet paketi geliştirdi; Akıllı sınırsız.

Akıllı sınırsız tamamen iş hayatı düşünülerek tasarlanmış ve hızlarıda bu doğrultuda hazırlanmış bir paket.

Mesai saatleri içerisinde yüksek hızda internet sağlanırken haricinde internet hızı düşürülerek internet yükünü ofislerden çekip evlere vermesiyle de altyapıyı rahatlatmış oluyor.

Bu sayede akşam evlerine dönmüş olan kişiler hızlı internetin tadına varıyor.

ADİL KULLANIM KOTASI (AKN) NEDİR ?

İnternet üzerinden herhangi bir dosya vs. indirmeniz durumunda size verilen sınırı aşmanız durumunda internet hızının yavaşlatılma

ADİL KULLANIM KOTASI (AKN) NEDİR ?

k olduğu ifade ediliyor.

AKILLI SINIRSIZDAN KİMLER FAYDANALABİLİR ?

 Aktif bir şekilde Analog Kablo TV aboneliği bulunan ve bulunmayan kimselerin yanı sıra yeni müşterilerde bu hizmetten faydalanabiliyo

AKILLI SINIRSIZDAN KİMLER FAYDANALABİLİR ?

="alignright size-large is-resized">

AKILLI SINIRSIZ EKŞİ

Günlük hayatımız ile alakalı hemen hemen bütün konulara değinen eksi sözlük yazarları bu konuya da değinilmiş.

Öncelikle genel olarak yapılan yorumlarda tarife hak

AKILLI SINIRSIZ EKŞİ

z ibaresinin dikkat çekici olmaması sebebiyle bir kurnazlık olduğuna değiniliyor.Bir kaç kişi kablonet ile iletişime geçerek gerçeği öğrendiğini ve bu saatlerde yani 00.00-19.00 olmasının çok mantıksız olduğunu zaten o saatlerde internet kullandıklarını ve neden yavaşladığı üzerine bir tartışma geçmiş.

Ancak gözden kaçırılan husus şu, bu tarife zaten evler için çıkartılmadı iş yerleri için çıkartıldı bu nedenle evine internet almak isteyenler düşen hız karşısında hüsrana uğradıklarını vurguluyor.

KABLONET 100 MBPS AKILLI SINIRSIZ NEDİR?

Akıllı sınırsız mesai saatleri düşünülerek oluşturulmuş bir internet paketidir. Kablonet 100 mbps akıllı sınırsız ise sağlanan bu hizmetin internet hızını belirtmektedir.

25 MBPS AKILLI SINIRSIZ NEDİR ?<

KABLONET 100 MBPS AKILLI SINIRSIZ NEDİR?

farkı yoktur. Saat dilimleri aynı olmakla beraber belirtilen saatler haricinde hız 10 mbps olarak kendinin otomatik olarak günceller.

AKILLI SINIRSIZ 100 NEDİR ?

Akıllı sınırsız paketi sınırsız bir internet kullanımını sağlamaktadır. Kullanım miktarına göre herhangi bir ek ücret ödeme yapmanız gerekmez. Gece 24’ten itibaren akşam 19.00’a süreyi içerisine zaman alan içerisinde internetinizi kullanabilirsiniz.

AKILLI SINIRSIZ 100 NEDİR ?

h2>

Akıllı sınırsız kampanyası Ankara’da Türksat tarafından başlatılan bir uygulama. Akıllı sınırsız kampanyası Türksat tarafından Kablonet aracılığıyla hizmet vermektedir. Akıllı sınırsız bir paket adıdır.

AKILLI SINIRSIZ SAATLERİ ?

Akıllı sınırsız internet gündüz saatlerinde 16 Mbps’ye kadar internet hızı sağlarken, saat 19.00-24.00 saatleri arasında 5 Mbps hız ile hizmet vermektedir.

AKILLI SINIRSIZ İNTERNET PAKETLERİ

Kablonet Akıllı Sınırsız İnternet paket fiyatları için: AKILLI SINIRSIZ SAATLERİ ?.com/ev-interneti-kampanyalari/kablonet/

Diğer Ev İnterneti kampanyalarını bu linkten takip edebilirsiniz: AKILLI SINIRSIZ İNTERNET PAKETLERİbabasi.com/ev-interneti-kampanyalari/

Dilerseniz ücretsiz ev interneti danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Başvuru sürecinden internet kullanımına kadar destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki butona tıklatarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.