Bizim Toptan Market Çekilişi (Araba & İphone)

0
425
Bizim Toptan Market Çekilişi

Bizim Toptan Market Çekilişi devam ediyor. Ford Trend Van Araba ve İphone 12 kazanma şansı sizleri bekliyor. Çekilişin detayları yazımızda.

Bizim Toptan alışveriş merkezi yeni bir çekiliş ile daha karşımızda. Bizim Toptan yıllardır vermiş olduğu hizmet ile sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. Lider konumda yer alan bu firma şimdi bizleri sevindirebilmek için ve mutlu edebilmek için kendisinden alışveriş yapan her müşterisine iPhone 12 hediye ediyor.

Bizim Toptan internet sitesi üzerinden veya market zincirleri üzerinden yapacağınız her 300 TL’lik her alışveriş sonrası 1 adet çekiliş hakkı elde ediyorsunuz.

Ayrıyeten Bizim Toptan internet sitesi üzerinde yer alan ‘’Tıkla Gel Al’’ özelliğini kullanarak yapacağınız alışverişte 1 adet fazladan çekiliş hakkı elde etmiş olursunuz.

Çekiliş haklarınıza çekiliş sonucunda herhangi bir şey isabet eder ise yaptığınız alışverişinizin faturası sizden talep edilir. Bu yüzden yaptığınız alışverişlerin fişini mutlak suretle iyi bir yerde saklayın.

Ek olarak bahsedilmesi gereken bir konu daha var. O da; ‘’Bu kampanyaya neredeyse tüm ürünler dahil iken dahil olmayan birkaç ürün bulunmaktadır. Onlarda sigara, toz şeker ve kontör alımlarıdır.’’ Bunlar harici diğer tüm ürünler bu kampanyaya dahildir.

Bizim Toptan Market Logo
Bizim Toptan Market

Çekiliş Kazananına Ne Veriliyor?

1 kişiye 2021 model Ford Transit Van 13(Değeri toplamda 224 bin 400 lira), 9 kişiye Apple iPhone 12(Değeri toplamda 11 bin 199 lira).

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Bu çekilişe katılabilmeniz için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Mart 2021 tarihidir.

Çekiliş Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişe katılım tarihi sonlandığı zaman çekilişin sonuç aşamasına geçmek için 20 Nisan 2021 tarihi beklenecektir.

20 Nisan 2021 tarihinde çekiliş sonucu açıklanacaktır ve kazananlar Bizim Toptan’ın sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.

Çekiliş Hakkında Bilgi

Eğer çekilişten arabayı kazanan siz olursanız arabayı üzerinize alabilmeniz için gereken toplam ücret 43 bin 339 liradır. Bu alınacak ücret tamamen vergiden oluşturmaktadır.

Bunun haricinde arabayı yine siz kazanırsanız bahsedilen vergi harici olarak MTV, trafik sigortası, ruhsat – plaka ve benzeri uygulamalarında ödemesini Bizim Toptan değil sizler yaparsınız. Hibe ve devir işlemleri de aynı şekilde sizin tarafınızdan karşılanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz