Bitaksi Çekilişi ile 20 Adet iPhone 12

0
274
BiTaksi Logo

Haziran ayında her 30 liralık yolculuğa 20 adet iPhone 12’den bir tanesini kazanma fırsatı!

Detayların hepsi Kampanya Babası’nda:

Bitaksi Çekiliş Koşulları

  • Bu kampanya fırsatları Bitaksi Mobil Teknoloji A.Ş. aracılığıyla Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 28 Mayıs 2021 tarihli ve bununla beraber E-40453963-255.01.02-3830 sayısındaki izin ile beraber düzenlenmektedir.
  • 1 Haziran 2021 saat tam olarak 00.01 ile 30 Haziran 2021 saat tam olarak 23.59 tarihleri süresinde Ankara ve İstanbul illeri içerisinde hizmet veren; bütün yolcuların bulunduğu yerlere taksi çağırabildikleri veya taksilerin yolcu bulabildikleri bi uygulama konumundaki Bitaksi mobil uygulamasını İOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı mobil telefonlarına indirerek telefon-ad-soyad bilgileri ile uygulama içerisine üye olunması gerekmektedir. Uygulama üzerinden bulunduğunuz yere taksi çağırmanız halinde kampanya fırsatları boyunca totalde 30 lira ve katlarındaki bütün tutarlar için ( her 30 lira adına 1 adet çekiliş hakkı ) başarılı bir yolculuk yapan kişiler yolculuk sonrasında ekran üzerinde ekran üzerinde çıkacak çekilişe katıl sekmesine tıklayarak çekiliş listesi içerisinde yer almak adına onay verdikleri zaman çekiliş fırsatlarına katılım sağlayacaktır.
  • Katılım esnasında iletilen bütün bilgilerin yeterliliği ve doğruluğunun ispatı ise katılımcının sorumluluğundadır.
  • Kampanya fırsatlarına katılan kişilerin adres, ad, soyad bilgiler, ikramiyeyi kazanan talihli kişilerin ise ek olarak bir GSM bilgilerini U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Milli Piyango İdaresi ve notre ile paylaşılacaktır.
  • Kampanya fırsatlarına yalnızca yolcular katılım sağlayabilir, sürücülerin hiçbiri çekiliş hakkı kazanamaz. Kurumsal olan yolculuklarda ise kampanya fırsatları geçerli değildir.
  • Kampanya fırsatlarında sonrasında yapılacak olan çekiliş sonucunda 20 kişiye 20 adet iPhone 12 128 GB hafızalı Cep telefonu hediye edilecektir. ( Yaklaşık piyasa fiyatı ise:11.499,00 TL’dir. )
  • Çekiliş 13 Temmuz 2021 tarihinde saat tam olarak 11.00’da Noter huzurunda, U2 Tanıtım-Sütlüce mahallesi Bayrak sokak No:4-A İstanbul Beyoğlu adresinde, isteyen kişilerinde katılımına açık olacak bir şekilde gerçekleştirilecektir.
  • Posta üzerinde meydana gelebilecek olan gecikmelerden Bitaksi asla sorumlu değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz