Bip Mini Cooper Çekilişi

0
131

Turkcell çekiliş kampanyası kapsamında, haftalık BİP iletişim paketini alanlar Mini Cooper çekilişine hak kazanıyor. Kampanyaya BIP MINI yazıp 2200’e sms atarak katılabilir veya BİP Keşfet altındaki ‘Mini Cooper Kampanyası’ kanalından iletişim paketini alarak da katılım sağlayabilirsiniz.

Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 17.08.2021 tarihinde ve izni ile MUCİZE TANITIM tarafından  bireysel Turkcell abonelikleri için düzenlenen kampanyadır. Akıllı telefon kullanan herkesin kolaylıkla katılım sağlaması mümkündür.  Aynı zamanda Bip uygulaması üzerinden de katılım sağlanabilmek mümkündür.

Çekilişe Katılım Şartları

Kampanyaya katılım bireysel Turkcell abonelerine  1 çekiliş hakkı ile sınırlandırılmıştır. Kampanya sadece bireysel Turkcell aboneliklerine yöneliktir. Kurumsal Turkcell abonelikleri kampanyaya dahil edilmemektedir.  BİP Keşfet’te ki Mini Copper kampanyası kanalından ya da sms satın alanlara haftalık paketleri yenilendiği sürece bir çekiliş hakkı daha verilecektir. Kampayada kazanma şansınızı arttırmak istiyorsanız her hafta paket yenilemesi yaparak son katılım tarihine kadar çekiliş hakkı alabilir ve şansınızı katlayabilirsiniz.

Turkcell çekiliş kampanyasına katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gereklidir. 18 yaşından küçükseniz çekilişi kazanmış olsanız dahi ikramiye verilmeyecektir. Aynı koşul Turcell çalışanları için de geçerlidir. Bu kampanyaya Turkcell çalışanları dahil olamamaktadır.

Kampanya koşullarını sağlamayan kişilerin kazanması durumunda dahi ikramiye verilemeyecektir. Koşullara uygun olup olmadığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediye

Turkcell çekiliş kampanyası sonucunda kazanan bir kişiye değeri 398.426 lira olan Mini Cooper Hatchback Otomatik 5 kapı Classic 2021 Model  otomotiv hediye edilecektir. Tek kişiye verilecek olan çekiliş ikramiyesinde şansınızı artırmak adına yukarıda ki adımları uygulayabilirsiniz.

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Kampanya 01.09.2021 – 31.12.2021 tarihleri arasında Turkcell abonelikli BİP İletişim Paketi satışını desteklemek amacı doğrultusunda yapılmaktadır. Kampanyayı kaçırmamak adına bu tarihlere dikkat edilmesi gerekir. Sonradan yapılan işlemlere dikkat edilmeyecektir.

Çekiliş Ne Zaman Açıklanacaktır?

Çekilişin ne zaman açıklanacağını merak edenler öncelikle 17.01.2022 tarihinde kampanya babası safyamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekiliş sonuçlarından zamanında bildirim almak isterseniz Instagram adresimizi de takip edebilirsiniz. Çekilişi kazanan talihliler kimliklerini çekilişi düzenleyen firmaya 15 gün içerisinde bildirmelidir. Aksi takdirde çekilişten kazanılan hak yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 gün süre başlamış olur.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz