Bim Aktüel 20 Kasım 2020 Kataloğu

0
32
Bim 20 Kasım Aktüel Ürünleri

Zincir mağazaların haftalık olarak yaptığı aktüel indirimler tüketiciler tarafından ilgi ile takip ediliyor. Bim mağaza zinciri ile indirim günlerinin başladığı zamanlarda önünde sabahın erken saatlerinde uzun kuyruklar oluşturuyorlar. Öyle ki daha yeni aktüel indirimlerden faydalananlar bir sonraki hafta neler olacağı ile ilgili takibe giriyorlar.

Bim marketlerinde indirimleri sıkı bir şekilde takip eden tüketiciler dün raflarda yerini alan ürünlerden ihtiyacı olanları çok uygun fiyata aldılar. Kapış kapış giden ürünlerden sonra önümüzdeki hafta yani 20 Kasım 2020‘de neler olacağı ile ilgili meraklı bekleyiş başladı. Tüketicilerin bu merakını mağaza yayınladığı aktüel dergi ile duyurdu.

Bim 20 Kasım 2020 Katalogları

Bim Aktüel 20 Kasım 2020 Kataloğu 1
Bim Aktüel 20 Kasım 2020 Kataloğu 2
Bim Aktüel 20 Kasım 2020 Kataloğu 3

BİM’de Bu Hafta Yine Bomba İndirimler

Ekonomik durumu ne olursa olsun tüm tüketiciler alacakları ve ihtiyacı olsun ya da daha sonra ihtiyacı olabileceğini düşündüğü ürünleri indirimli fiyatlarla almayı severler. Çok geniş alıcı kitlesine sahip olan Bim bu konuda markalı ya tüketicinin ihtiyacı olabilecek ürünleri bir araya getirerek müşterilerine sunuyor. Elektronik aletler, zücaciye grubu, oyuncaklar, mefruşat ürünleri, giyim ürünleri gibi birçok sektörden her yaş grubuna hitap eden ürünler her hafta raflardaki yerlerini alıyor.

Bu ürünleri önceden takip eden müşteriler indirim günlerinin sabahında marketler açılmadan kapısında kuyruk oluşturup içeriye girip önce kendileri almak için nerde ise savaşıyorlar. Sınırlı sayıda stoklarla müşterilere sunulan çok özel indirimli fiyatları ile 20 Kasım 2020 aktüel kataloğu beklentileri kayıtsız bırakmadı ve tüketicinin bilgisine sunuldu. Yine bomba gibi ürünlerin bulunacağı 20 Kasım heyecanla bekleniyor.

20 Kasım 2020 ye Damga Vuracak İndirimler

Birçok mağaza ya da alışveriş sitesinin yılın belirli zamanlarında yaptığı indirimleri Bim her hafta anlaşmalı olduğu firma işbirliği ile yaparak müşteriye ulaştırıyor. Kendisi gibi birçok zincir mağazada bu indirimleri müşteri ile buluşturuyor.
Televizyon, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi, raflı dolaplar gibi ev ihtiyaçları, nevresimi yorgan, yastık gibi ev tekstil ürünleri, bisiklet, oyuncak çeşitleri, kozmetik ürünleri gibi her alanda yapılan indirimler içerisinde acaba 20 Kasım da alışveriş çılgınlarını hangi ürünler bekliyor.

Mevsimsel özelliklere göre insanların ihtiyaçları doğrultusunda ürünleri indirimli fiyatlardan yararlanmak üzere müşterilerine sunan Bim mağazalarının aktüel kataloğunda önümüzdeki hafta birçok ürün bulunmakta.

Yeni Hafta Bim Aktüelde Dudakları Uçuklatacak Fırsatlar

20 Kasım 2020 tarihli aktüel indirim kataloğunda bulunan ürünler her evin ihtiyacı olan ve inanılmaz fırsatlarla Bim tarafından müşterilerine sunulacak. 55 inç ekrana sahip uydu alıcılı televizyonun daha indirim sabahı tüketiciler tarafından anında biteceği konulan fiyatından belli. Bunun dışında chester koltuklar, sehpalar, lambaderler, avizeler yine gözde ürünler arasında olacak.
Bir evin en büyük ihtiyaçlarından olan elektrik süpürgesi ise fiyatı ile göz kamaştıracak. Kombilerin yanması ile özellikle çocuklu ailelerin evlerinde olması gereken nemlendirici özellikli buhar makinesine de rağbetin çok olacağını düşünüyoruz.
Ev ya da işyerlerinde ekstra ısıtıcı önlemler için çift taraflı olan büyük boy ısıtıcı ise soğukların başladığı bugünlerde yoğun talep görecektir. Oyuncak çeşitleri ile çocukları, termal ürünler ve uygun fiyatları kışlık pijama takımları ile yetişkinler, ev patikleri ve terlikleri ile her yaş grubu müşteriler düşünülerek çok kapsamlı bir indirim kataloğu yayınlanmış.

Bim Aktüel İle Evlerde Şenlik Havası Yaşanacak

Yeni evlenecek olanlar, evini yenileyenler ya da uzun zamandır indirimleri takip ederek ihtiyacı olan ürünü arayanlar Bim 20 Kasım kataloğunda herkese uygun ürün mutlaka var. 269 TL ye Davlumbaz ve 379 TL ye set üstü ocak ihtiyacı olan var ise, uzun zamandır kendine mini fırın arıyorsan 159 TL ye satın alabilirsiniz.

Ayrıca 109 TL ye kahveni ve baharatını kendin öğütmek istiyorsan, canın sıkıldığında filtre kahve keyfini 109 TL ye sürekli olarak evde yaşamak istiyorsan Bim 20 Kasım aktüel ürünlerini kaçırmamanız gerek.

199 TL ye blender seti, 39,90 TL ye tava setleri, 12,90 TL ye havlular, 4,95 TL ye dekoratif süsler gibi aradığın her ürün çok uygun fiyatlarla yeni hafta kataloğunda yayınlandı. Her keseye ve her ihtiyaca uygun 50’ye yakın ev ve kişisel ihtiyaç ürünleri ile her Cuma olduğu gibi 20 Kasım Cuma günü de Bim marketlerinin önünde uzun kuyruklar olacağı belli oldu.

Tabi unutulmaması gereken bir şey daha var. 20 Kasım 2020 de bomba gibi ürünlerdeki indirimlerden faydalanacaksınız. Ama 27 Kasım tarihli katalogdaki indirimli ürünler içinde bütçenizi ayarlamayı unutmayın deriz. Evlerdeki ihtiyaçlar hiç bitmez ama Bim aktüel indirimleri de bitmez dediğiniz tüm ihtiyaçların eksikliğini bitirir. Güzel ve indirimli alışverişler için Kampanya Babası‘nı takipte kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz