Bim Aktüel 13 Kasım 2020 Kataloğu

0
38
Bim 13 Kasım Aktüel Ürünleri

Bim Aktüel 13 Kasım‘da da indirimlerine devam ediyor. Bim 13 Kasım 2020 Kataloğu yayınlandı!

Bim 13 Kasım Cuma tarihinde indirime girecek ürünleri ve aktüel katalogları yayınladı.

Bim 13 Kasım 2020 Katalogları

Türkiye’nin en önemli market zincirlerinden biri olan BİM indirimli ürünlerle tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Farklı yüzlerce markaya ait ürünler uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulurken haftalık özel indirimlerle satışa sunulan birçok ürün bulunmaktadır. Siz de aradığınız ürünleri ve gıdaları bütçenizi zorlamadan satın almak istiyorsanız, BİM aktüel ürünlerini takip ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle giyimden tutunda gıdaya kadar birçok ürün BİM aktüel ürünleri arasında sizleri beklemektedir. Ev yaşam ürünlerinden bahçe ürünlerine hatta elektronik ürünlere kadar yüzlerce ürün uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulurken siz de Kasım ayına özel indirim fırsatları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İşte Bim 13 Kasım Katalogları:

Bim Aktüel 13 Kasım 2020 Katalogu 1
Bim Aktüel 13 Kasım 2020 Katalogu 2
Bim Aktüel 13 Kasım 2020 Katalogu 3
Bim Aktüel 13 Kasım 2020 Katalogu 4

Bim Bu Hafta Kataloğunda Neler Var?

BİM Aktüel Ürün Yelpazesi Çok Geniş. 13 Kasım BİM aktüel ürün listesine baktığınızda siz de kendiniz için ya da sevdikleriniz için uygun fiyatlarla satışa sunulan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Her hafta yeni ürün gruplarını indirimli olarak tüketicilere sunan BİM aktüel ürün listesinde yer alan 13 KASIM ‘a özel ürünleri siz de inceleyerek bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Teknoloji Ürünleri Sizi Bekliyor

Bilgisayar almak istiyorsanız, aradığınız özelliklere sahip HP 14 Inç Laptop dizüstü bilgisayara 4 bin 499 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte Pavilion Gaming 400 Kulaklık 199 TL olurken Pavilion Gaming 200 Mouse 129 TL fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Sony Bluetooth Kulaklık Wi-C200 ise 149 TL fiyat seçeneği ile bilgisayarda oyundan çeşitli işlerinizi halletmenize yardımcı olacak kolaylık sağlayacak bu ürünü siz de satın alabilirsiniz. Ev hanımlarının vazgeçilmezi olacak özelliklere sahip ve büyük kolaylık sunacak Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge ise 899 TL fiyat seçeneği ile BİM aktüel ürünleri ile müşterilere ulaştırılıyor.

Ev Ve Yaşam Ürünleri

Evinizin olmazsa olmazı olan sandalyeler gerek yazlıklarınızda gerekse de evlerinizin vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Siz de bu ürünleri satın almak istediğinizde birçok seçeneği bulabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde varaklı tasarımı ile dikkat çeken plastik ve sağlam malzemeye sahip ahşap görünümlü sandalye 59,90 TL fiyat seçeneği ile satışa sunuluyor. Bununla birlikte evlerinizde bulunan dikiş iplik kutusunda da şık tasarımı ile öne çıkan oval dikiş kutusu 9,95 TL fiyat seçeneği ile müşterilere 13 KASIM aktüel ürün seçenekleri arasında sizleri bekliyor. Evinizde spor yapmak istiyorsanız koridor barfiks ayarlanabilir üründen dijital yazı tahtasına kadar siz de evlerinizde kullanacağınız birçok ürünü BİM aktüel ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Gıdadan elektronik ürünlere kadar BİM aktüel ürünleri listesini siz de inceleyerek aradığınız ve ihtiyacınız olan birçok ürünü BİM özel günlerinde bulabilir ve satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİM kataloğu yayınlandığında haberdar olmak için market kampanyaları bültenimize abone olabilirsiniz. Kampanya Babası Bim aktüel aboneliği yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Bu katalog yazımızın da sonuna geldik. Daha fazla kampanya için Kampanya Babası‘nı takip etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz