Beylikdüzü Migros AVM Çekilişi

0
180

Beylikdüzü Migros AVM çekilişi kapsamında, Beylikdüzü Migros alışveriş merkezinde yer alan mağazalardan yapacağınız 200 TL üzeri alışverişlerde 1 çekiliş hakkı elde edilecektir. 200 TL değerindeki faturalar ile kampanyalara katılım sağlamak mümkündür. Kampanya masaları aracılığı ile kayıt işlemleri gerçekleştirilir. Alışverişi yaptğınız gün çekilişe katılım sağlanması gerekir. Fiş veya fatura tarihi ile çekilişe başvurma tarihi aynı olmalıdır.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler  Neler?

Çekiliş sonucunda kazanan 1 kişiye 2021 model Mercedes-Benz A 200 Sedan Progressive otomobil verilecektir. Otomobil 505 bin lira değerindedir.

Bu muhteşem hediyeye sahip olmak için sadece 200 TL değerinde alışveriş yapmak yeterli olacaktır. 200 TL’ ye araba kazanma şansınız var. Hediyeye sahip olmak için sadece tk yapılması gereken Beylikdüzü Migros mağazalarından alışveriş yapmak ve şans sizden tarafa ise otomobilin sahibi olursunuz.

migros logo

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Beylikdüzü Migros AVM çekilişine son katılım tarihi 23.01.2022 tarihidir. Bu tarihe kadar çekilişe katılacak kişilerin katılım sağlaması gerekir. Aksi taktirde katılım işlemleri gerçekleşmez. Son katılım tarihin dikkat edilmelidir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Beylikdüzü Migros AVM çekilişi sonuçları 31.01.2022 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda belli olacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan kişi 4.02.2022 tarihinde kampanya babası sayfamızda açıklanacaktır. Kazanan kişi 15 gün içerisinde kimlik bilgilerini çekilişi organize eden firmaya göndermelidir. Kimlik bilgilerinin gönderilmemesi durumunda ise yedek talihli için 15 günlük süreç başlar. Bu süreçte çekilişe katılan kişiler talihlinin kendileri olup olmadığını kontrol etmelidir.  Büyük şans kaçırmamak adına bu sürece dikkat edilmesi son derece önemlidir.

Bu çekilişi kazanmanız durumunda bir miktar vergi borcunuz olabilir. Toplam tutar olarak 99 bin 459 lira arabanın vergi borcu olacaktır. Çekiliş sonucunda kazanılan hediyenin piyasada olan mevcut değeri kanunun belirttiği muafiyet bedelinin üzerinde olduğu taktirde vergi ödenmesi gerekir. Eğer  muafiyet değerinin altında ise vergi ödenmesi gerekmez. Ödenecek vergi hesaplanırken hediyenin piyasadaki değeri ile muafiyet bedeli çıkarılarak hesaplanır. Noter vb. işlemler sırasında oluşan bütün masraflarda size aittir.

Yapılan tüm çekilişlerin ayrıntılı detayları için web sitemizi takip edebilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz