Beylikdüzü Migros AVM BMW Çekilişi

0
310
Beylikdüzü Migros AVM Çekilişi

Beylikdüzü Migros alışveriş merkezi içerisinde yer alan herhangi bir mağazadan yapılacak olan her 150 TL’lik alışveriş sizlere 1 adet çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden sonra alacağınız faturaları kampanya masalarına gidip, iletişime geçerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 150 TL’lik alışverişin hepsi aynı gün içerisinde yapılması gereklidir.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

1 kişiye 2020 model BMW 2 Gran Coupe ( Arabanın değeri yaklaşık olarak: 453 bin 800 lira )

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım tarihi 6 Nisan 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için Beylikdüzü Migros AVM içerisindeki mağazaların herhangi birinden 150 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Alışverişten sonra size verilecek olan faturaları çekiliş masasına götürmelisiniz. Ayrıca sonuçlar açıklanıncaya dek faturalarınızı saklamanız önerilir.

Beylikdüzü Migros AVM Logo

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 27  Nisan 2021 olup çekiliş sonucu kazanan talihliler ise 30 Nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden açıklanacaktır.

Kazanan kişileri Kampanya Babası Instagram hesabı üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçlardan hemen sonra 15 günlük bir süre zarfı içerisinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapan firmaya göndermek zorundadırlar.

Aksi durumda kazanan kişinin hakkı yedek tahliye geçmektedir. Bununla beraber yedek talihlinin de 15 günlük bir süre zarfı içerisinde gerekli işlemleri yapması gerekmektedir.

Yedek talihli de gereken koşulları 15 gün içerisinde eğer yapmazsa talihli de kazanmış olduğu hediyeden vazgeçecektir.

Kampanya Babası İnstagram adresi ya da Youtube kanalını abone olup, takip ederek sizde bir sonraki çekilişlerin, kampanyaların fırsaylarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kazanan talihlileri, canlı yayında yapılan çekiliş sonuçlarını da öğrenebilirsiniz. Youtube kanalına abone olup, İnstagram hesabını takip ederek sizde gelecek çekiliş veya kampanyaları kaçırmayın!

Beylikdüzü Migros AVM Nerede?

Beylikdüzü Migros AVM İstanbul ilindedir. Açık adresi: Barış mahallesi Sakarya caddesi No.1 34520 İstanbul/Beylikdüzü

Kazanan Kişi Vergi Ödeyecek Mi?

Arabanın kazanılması halinde 89 bin 348 lira değerinde bir vergi borcunuz oluşur. Çekilişlerden kazanılan hediyelerin piyasa değeri muafiyet kanunda belirtilmiş olan muafiyet bedelinin üzerinde bir miktar ise vergi ödenilmesi gerekir.

Muafiyet bedelini altında ise herhagi bir vergi ödemesi gerekmez. Muafiyet sınırı 2020 senesi için 7.060 liradır. Vergi oranı %20’dir. Ödenecek olan vergi, kazanılan hediyenin piyasa değeri olan miktardan muafiyet bedeli çıkarılarak hesaplanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz