Barty Promosyon Kodu 2021

0
388
Barty Logo

Barty promosyon kodu arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

2021 güncel Barty promosyon kodunu kullanarak Barty Puan kazanın!

Bart Promos kodu aracılığı ile sizde hemen Barty Puan kazanabilirsiniz. Yeni nesil bir takas platformu olan Barty sayesinde para harcamadan birçok alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik herhangi bir işlem ücreti ve komisyon ödemenize ayrıca bir gerek yoktur. Barty takas platformu üzerinde yapılan bütün alışverişler yalnızca Barty Puan ile gerçekleştirilir.

Biz de bu yazımızda sizlerin nasıl ücretsiz bir şekilde Barty davet kodu ve Bart promosyon kodunu kazanabileceğinizi anlatacağız.

Barty Davet Kodu İle 120 Barty Puan Kazan

Barty Puan kısaca uygulama içerisinde yer alan paradır. 2.el ürün ve eşyalarınız bu uygulamayı kullanarak Barty Puan karşılığında satabilirsiniz. Satarak kazanmış olduğunuz bu puanlar ile yeni bir alışveriş şansı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca migros hediye çeki, Barty istegelsin indirim kodu, morhipo hediye çeki gibi benzer ürünleri de Barty Puan sayesinde alabilirsiniz. Yeni bir üyelik açıldığında 120 Barty Puan kazanabilmek adına Barty davet kodundan yararlanabilirsiniz.

Aşağıda anlatılacak olan adımları harfiyen uygulayarak kayıt olursanız, sizinde hesabınıza anında 120 Barty Puan yüklenecektir.

  • Barty uygulamasını Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek yeni bir  üyelik oluşturun.
  • Barty davet kodu ya da diğer bir ismiyle Barty arkadaş kodu bölmesine “L3WPOKX” kodunu girin. Böylece hesabınıza anında 120 Barty Puan yüklensin.
  • Sonrasında profilinizde yer alan bilgileri doldurursanız 60 puan, ilk ilanı verdiğiniz zaman 60 puan ve ilk takas işleminden sonra bir 60 puan daha kazanabilirsiniz. Ayrıca Barty promosyon kodları sayesinde ekstra puan kazanabilirsiniz.

Barty Promosyon Kodu İle Puan Kazan

Barty davet kodu ve uygulama içerisindeki bazı işlemleri yaptıktan sonra hesabınızda 300 Bart puanınız anında yüklenecektir. Barty promosyon kodları ile ekstra puanlar kazanabilirsiniz. 

Barty Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Uygulama içerisinde yer alan sağ üst tarafta yer alan 3 çizgi şeklindeki menü kısmına tıklayın. Açılan pencerede Barty puan bölmesinin hemen altında olan “Promosyon Kodu” kısmına tıklayın.

Açılan bölümde Kampanya Babası sitemiz üzerinden alınan Barty promosyon kodu girilir. Bu alan içerisinde birden fazla kod kullanabilirsiniz.

Bu işlemleri yanı sıra ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek ve uygulama içi anketleri doldurarak puanlarınızı ücretsiz bir şekilde arttırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz