Axess ile Toyota’da +4 Taksit Fırsatı

0
98
Axess Toyota Kampanya

Axess kartlılara özel Toyota üzerinde +4 taksit seçeneği fırsatı!

Axess kartlılara özel 17 Mayıs 2021 ile 31 Temmuz 2021 tarihleri süresinde kampanya fırsatlarına katılım sağlayan Axess üye işyerleri Toyota Plazaları üzerinden araç bakım ve servis hizmetlerinde +4 taksit seçeneği fırsatı!

Axess Logo

Axess Toyota Kampanya Detayları

  • 17 Mayıs 2021 ile 31 Temmuz 2021 tarihleri süresinde kampanya fırsatlarına katılım sağlayan Axess üye işyerleri Toyota Plazaları üzerinden araç bakım ve servis hizmetlerinde +4 taksit seçeneği sunulmaktadır.
  • Kampanya fırsatlarına Free, Wings, Axess, Ticari kartlar ile beraber bu kartların sanal kartları ve ek kartları da dahildir. Bank’O Card Axess kampanya fırsatlarına dahil değildir. Kampanya fırsatlarına sanal Pos işlemleri de dahildir.
  • Free adına kampanya katılım miktarı kampanya ve işlem tutarı başına 3,6 TL olmaktadır. Ayrıca bu tutar ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess aracılığıyla ise maksimum olarak 4 taksit seçeneği sunulmaktadır. 
  • Yasal mevzuat gereğince, hizmet ya da mal alımı sonrasında belirli bir miktar karşılığı ödemenin ertelendiği ya da borcun taksitlendirildiği dönemlerde dahil olacak şekilde, kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan hizmet ve mal alımları ile beraber nakit çekimler içerisinde taksitlendirme süresi bireysel olan kredi kartları adına 12 ay, ticari/kurumsal kredi kartlarına adına ise 18 ayı geçmemektedir. Bu süre bireysel olan kredi kartları ile; yurtdışına ilişkin olan havayolları, konaklama ile alakalı harcamalarda ve seyahat acentelerinde 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan yapılan ödemelerde, tablet alımlarında, külçe halinde olmayan ve basılı altın ürünlerin ilişkin olan kuyum harcamalarında da 6 ay, sağlık ürünlerinin alımında 9 ay, eğitimle alakalı harcamalarda, vergi ödemelerinde, fiyatı 3500 liraya kadar olacak olan mobilya ve elektrikli eşya alımlarında, televizyon alımlarda, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetleri ile alakalı harcamalarda 12 ay şeklinde uygulanır. Diğer herhangi bir üründe ise taksit seçeneği uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş kampanya fırsatlarını tamamen durdurma ve kampanya fırsatlarından herhangi bir sebep belirtmeksizin şartları değiştirme hak ve yetkisini elinde saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz