Axess Shell Akaryakıt Kampanyası

0
132
Axess Shell Kampanya Nisan

1 Nisan 2021 ile 15 Mayıs 2021 tarihleri süresinde, kampanyaya katılım sağlayan Axess üyesi SHELL istasyonları üzerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacak olduğu 125 TL ve üzerlerindeki 4.otogaz ya da akaryakıt harcamalarınıza, 22 Mayıs 2021 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlayan SHELL istasyonları üzerinde otogaz ya da akaryakıt alımında geçerli olan 40 TL’ye varan bir Chip-para hediye!

Kampanyaya katılım sağlamak adına ilk harcamanızdan önce asıl kart sahibi kişinin Axess mobil üzerinden “Hemen Katıl”a butonuna tıklaması gerekmektedir.

Ayrıca, Akbank’a kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden ilk harcama öncesi 4566’ya “SHELL” yazarak gönderen kişiler de 30 TL değerinde Chip-para kazanıyor. Detaylar ise shell.com ve axess.com internet adresi üzerinde.

Tüzel müşteriler kampanyaya yalnızca SMS ile katılabilmektedir. Ayrıca en fazla ise 30 TL chip-para kazanma imkanı yakalarlar.

Axess 40 TL Chip Para

Kampanya Detayları

  • Kampanyaya katılım sağlamak adına ilk harcamanızdan önce asıl kart sahibi kişinin Axess mobil üzerinden ‘’ Hemen Katıl’’a butonuna tıklaması gerekmektedir. Ayrıca, Akbank’a kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden ilk harcama öncesi 4566’ya ‘’ SHELL ‘’ yazarak kayıt olunması gerekmektedir.
  • Kampanya katılım, Axess Mobil üzerinden yapılacak olan katılımlardaki profil alanınızda bulunda ‘’ Katıldığınız Kampanyalar ‘’ sekmesinde yer aldıktan sonra, SMS aracılığı ile olan katılımlarda belirtilen kısa mesajın Akbank SMS sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından bir bilgilini verilmesinden sonra sağlanır.
  • Kazanılan chip-paralar karta anında yüklenecek ve yüklendiği zamanından itibaren 22 Mayıs 2021’e dek kampanyaya katılım sağlayan bütün Axess üyesi SHELL istasyonları üzerinde yapılacak olan otogaz veya akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.
  • Aynı gün içerisinde yapılacak olan 125 TL ve üzerlerindeki ilk harcama kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan Axess Business, Axess, Wings, Free, Wings Business, Neo Business, Neo, Akbank Kart Business, Akbank Kart, Axess Kobi ve bu kartlara bağlı olan ek kart sahipleri yararlanabilecektir.
  • Bank’O Card Axess olan kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  • SHELL & TURCAS PETROL A.Ş ve Akbank T.A.Ş kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz