Axess’liler Rossmann Mağazalarında Kazanıyor

0
111
Axess Rossman Mart Kampanyası

Axess’e özel, 2 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri süresinde Rossmann mağazalarından yapılacak olan 100 TL ve üzerlerindeki ilk alışverişe 15 TL hediye chip-para!

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için SMS ya da Axess Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Axess 15 TL Chip Para

Kampanya Detayları

  • 2 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri süresinde, Rossmann mağazalarından yapılacak olan ilk 100 TL ve üzerlerindeki tek ödemelik alışverişlerinize 15 TL Chip-para hediye edilmektedir. Chip-para hediyesi harcama gerçekleştikten sonra kartınıza anında yüklenecektir. Ayrıca Axess üye işyerlerinde geçerli olup, kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları dilediğiniz zaman harcayabilir veya biriktirebilirsiniz.
  • Kampanyaya katılım sağlamak için ilk harcamanızdan önce Akbank sistemine kaydı olan cep telefon numarası üzerinden ‘’ ROSSMANN ‘’ yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Belirtmiş olduğunuz kısa mesajın Akbank tarafına ulaşmasından ve Akbank sistemi tarafından ‘’ kayıt oldunuz ‘’ adlı bilginin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanya koşullarına katılım sağlamış olursunuz. Katılım sağlamak adına gönderilen SMS’ler operatörlerin kendine özel tarifleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil aracılığı ile kampanyaya katılım sağlayabilmek için harcamanızdan önce ‘’ Hemen Katıl ‘’ adlı butona tıklamanız gerekldir. Kampanyanın profil kısmındaki ‘’ Kampanyalarınız ‘’ başlığında görülmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
  • Axess, Free, Neo, Wings kartlar ile bu kartlara ek kartlar ve sanal kartlar kampanya fırsatlarına dahildir. Ticari kartlar ve Bank O’Card Axess puan kampanya koşullarınca kampanyaya  dahil değildir.
  • SMS ya da Axess Mobil ile kayıt olmayan kullanıcıların harcamaları kampanya koşulları gereğince değerlendirilmeyecektir.
  • Chip-para kampanya fırsatları müşteri bazındadır. Bir müşteri ek ve asıl kartları ile yapacağı harcamaların hepsinden kampanyadan bir kereye mahsus 15 TL chip-para hediye kazanabilir. Kazanılan ödül miktarı, müşterinin kampanya kapsamı gereğince harcamasını gerçekleştirmiş olduğu son kartına yüklenecektir. EFT / havale, nakit çekim, BES işlemleri, fon alım / satım, otomatik / anlık fatura, Chip para kullanılarak yapılan alışverişler ve SGK / vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemlerinde yüklenmiş olan Chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması durumunda ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamı gereğince mağazalardan yapılacak olan harcamaların Akbank Axess Pos uygulaması terminalinden yapılması gerekmektedir.
  • Akbank T.A,Ş kampanya şartlarında değişiklik ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz