Axess’e Özel Pirelli’de 6 Taksit Fırsatı

0
133
Axess Pirelli Kampanya

Axess kartlılara özel Pirelli üzerinde 6 taksit fırsatı!

Axess kartlılara özel 1 Nisan 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde kampanya fırsatlarına katılım sağlayan Axess üye işyerleri Pirelli bayileri üzerinde 6 aya varacak olan taksit seçeneği!

Axess Logo

Axess Pirelli Kampanya Detayları

  • 1 Nisan 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde kampanya fırsatlarına katılım sağlayan Axess üye işyerleri Pirelli bayileri üzerinden yapacak olduğunuz 2 taksitli alışverişlerinizin tamamında, +4 taksit seçeneği sunulmaktadır.
  • Kampanya fırsatlarına Free, Ticari Kartlar, Axess, Wings ile bu kartlarla beraber bu kartların sanal ve ek kartları da dahildir. Bank’O Card Axess kampanya fırsatlarına dahil değildir. Kampanya fırsatlarına sanal POS işlemleri de dahildir.
  • Free adına kampanya fırsatlarına katılım ücreti yapılacak olan işlemler başına 3.6 TL olmaktadır. Ayrıca bu para ilk ekstreye de yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile maksimum olarak 4 taksit seçeneği yapılmaktadır.
  • Yasal mevzuat gereğince, hizmet ya da mal alımı sonrasında belirli bir miktar karşılığı ödemenin ertelendiği ya da borcun taksitlendirildiği dönemlerde dahil olacak şekilde, kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan hizmet ve mal alımları ile beraber nakit çekimler içerisinde taksitlendirme süresi bireysel olan kredi kartları adına 12 ay, ticari/kurumsal kredi kartlarına adına ise 18 ayı geçmemektedir. Bu süre bireysel olan kredi kartları ile; yurtdışına ilişkin olan havayolları, konaklama ile alakalı harcamalarda ve seyahat acentelerinde 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan yapılan ödemelerde, tablet alımlarında, külçe halinde olmayan ve basılı altın ürünlerin ilişkin olan kuyum harcamalarında da 6 ay, sağlık ürünlerinin alımında 9 ay, eğitimle alakalı harcamalarda, vergi ödemelerinde, fiyatı 3500 liraya kadar olacak olan mobilya ve elektrikli eşya alımlarında, televizyon alımlarda, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetleri ile alakalı harcamalarda 12 ay şeklinde uygulanır. Diğer herhangi bir üründe ise taksit seçeneği uygulanamaz. Bireysel kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan külçe ve basılı altın alımları ile alakalı kuyum, telekomünikasyon, yurtdışında yapılacak olan harcamalar, doğrudan pazarlama ile alakalı harcamalar, yurtdışındaki gıda, yemek, akaryakıt, alkollü içecek, ofis malzemesi, kozmetik ile hediye çeki, hediye kart ve benzeri türlerde herhangi bir somut hizmet ya da malı içermeyen ürünlerde taksit uygulanmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz