Axess Özdilek 8 Taksit Kampanyası

0
202
Axess Özdilek 8 Taksit

Axess’e özel, 29 Nisan tarihine kadar Özdilek hipermarketlerinden farklı günler içerisinde yapılacak olan iki kez 125 TL ve üzerlerindeki tek ödemelik alışverişlerinize 25 TL Chip-para hediye!

Axess Logo

Kampanya Detayları

  • 18 Mart 2021 ile 29 Nisan 2021 tarihleri süresinde, Özdilek hipermarketlerden farklı günler içerisinden yapılacak olan iki kez 125 TL ve üzerlerindeki tek ödemelik alışverişlerinize 25 TL Chip-para hediye edilmektedir. Chip-para hediyesi harcama gerçekleştikten sonra kartınıza anında yüklenecektir. Ayrıca Axess üye işyerlerinde geçerli olup, kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları dilediğiniz zaman harcayabilir veya biriktirebilirsiniz.
  • Kampanyaya katılım sağlamak için ilk harcamanızdan önce Akbank sistemine kaydı olan cep telefon numarası üzerinden ‘’ OZDİLEK ‘’ yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Belirtmiş olduğunuz kısa mesajın Akbank tarafına ulaşmasından ve Akbank sistemi tarafından ‘’ kayıt oldunuz ‘’ adlı bilginin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanya koşullarına katılım sağlamış olursunuz. Katılım sağlamak adına gönderilen SMS’ler operatörlerin kendine özel tarifleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil aracılığı ile kampanyaya katılım sağlayabilmek için harcamanızdan önce ‘’ Hemen Katıl ‘’ adlı butona tıklamanız gerekldir. Kampanyanın profil kısmındaki ‘’ Kampanyalarınız ‘’ başlığında görülmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
  • Axess, Free, Neo, Wings kartlar ile bu kartlara ek kartlar ve sanal kartlar kampanya fırsatlarına dahildir. Ticari kartlar ve Bank O’Card Axess puan kampanya koşullarınca kampanyaya  dahil değildir.
  • SMS ya da Axess Mobil ile kayıt olmayan kullanıcıların harcamaları kampanya koşulları gereğince değerlendirilmeyecektir.
  • Chip-para kampanya fırsatları müşteri bazındadır. Bir müşteri ek ve asıl kartları ile yapacağı harcamaların hepsinden kampanyadan bir kereye mahsus 25 TL chip-para hediye kazanabilir. Kazanılan ödül miktarı, müşterinin kampanya kapsamı gereğince harcamasını gerçekleştirmiş olduğu son kartına yüklenecektir. EFT / havale, nakit çekim, BES işlemleri, fon alım / satım, otomatik / anlık fatura, Chip para kullanılarak yapılan alışverişler ve SGK / vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemlerinde yüklenmiş olan Chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması durumunda ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamı gereğince mağazalardan yapılacak olan harcamaların Akbank Axess Pos uygulaması terminalinden yapılması gerekmektedir.
  • Akbank T.A,Ş kampanya şartlarında değişiklik ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz