Axess Otomotiv Alışverişlerinde Taksit

0
104
Axess Otomotiv Kampanya

Lastik ve Bakım alışverişlerinde, Otomotiv Servis alışverişler içerisinde seçili markalar adına özel olarak hazırlanmış 12 aya varacak olan taksit seçeneği fırsatı!

Axess kartlılara özel Lastik ve Bakım alışverişlerinde, Otomotiv Servis alışverişler içerisinde seçili markalar adına kampanya fırsatlarına dahil olan Axess üye işyerinden yapacak olduğunuz 300 TL ve üzerlerindeki alışverişlerde vade farkı olmadan 2 ile 10 arasında taksitli işlemler için +2 taksit fırsatı.

Axess Logo

Axess Otomotiv Alışverişlerinde Taksit Kampanya Detayları

  • 1 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde  Lastik ve Bakım alışverişlerinde, Otomotiv Servis alışverişler içerisinde seçili markalar adına kampanya fırsatlarına dahil olan Axess üye işyerinden yapacak olduğunuz 300 TL ve üzerlerindeki alışverişlerde vade farkı olmadan 2 ile 10 arasında taksitli işlemler için +2 taksit fırsatı.
  • Artı taksit ilavesiyle yapılacak olan taksit sayısı yalnızca 12 taksit seçeneği ile sınırlıdır.
  • Kampanya fırsatlarına Free, Wings, Axess, Ticari kartlarla beraber ve bu kartların sanal ve ek kartları da dahildir. Bank’O Card Axess kampanya fırsatlarına dahil değildir. Kampanya fırsatlarına sanal POS işlemleri de dahildir.
  • Yasal mevzuat gereğince, hizmet ya da mal alımı sonrasında belirli bir miktar karşılığı ödemenin ertelendiği ya da borcun taksitlendirildiği dönemlerde dahil olacak şekilde, kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan hizmet ve mal alımları ile beraber nakit çekimler içerisinde taksitlendirme süresi bireysel olan kredi kartları adına 12 ay, ticari/kurumsal kredi kartlarına adına ise 18 ayı geçmemektedir. Bu süre bireysel olan kredi kartları ile; yurtdışına ilişkin olan havayolları, konaklama ile alakalı harcamalarda ve seyahat acentelerinde 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan yapılan ödemelerde, tablet alımlarında, külçe halinde olmayan ve basılı altın ürünlerin ilişkin olan kuyum harcamalarında da 6 ay, sağlık ürünlerinin alımında 9 ay, eğitimle alakalı harcamalarda, vergi ödemelerinde, fiyatı 3500 liraya kadar olacak olan mobilya ve elektrikli eşya alımlarında, televizyon alımlarda, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetleri ile alakalı harcamalarda 12 ay şeklinde uygulanır. Diğer herhangi bir üründe ise taksit seçeneği uygulanamaz. Bireysel kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan külçe ve basılı altın alımları ile alakalı kuyum, telekomünikasyon, yurtdışında yapılacak olan harcamalar, doğrudan pazarlama ile alakalı harcamalar, yurtdışındaki gıda, yemek, akaryakıt, alkollü içecek, ofis malzemesi, kozmetik ile hediye çeki, hediye kart ve benzeri türlerde herhangi bir somut hizmet ya da malı içermeyen ürünlerde taksit uygulanmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz