Axess Spotify ve Netflix Kampanyası

0
119
Axess Spotify Netflix Kampanya

Axess aracılığıyla 750 TL ve üzerlerindeki internet alışverişlerinizde Spotify ve Netflix üyelik ödemelerinizde her biri adına 15 TL, toplamda ise 30 TL’lik Chip-para hediye! Axess mobil üzerinden ‘’ Hemen Katıl ‘’ ın müzik ve dizi keyfinizi katlayın.

Kampanya fırsatlarına son katılım tarihi 30 Nisan 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılacak olan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Axess 30 TL Chip Para

Axess Spotify ve Netflix Kampanya Detayları

 • 1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri aralığında kampanyaya kayıt yaptıran ve Axess kullanarak totalde 750 TL tutarında bir internet alışverişi yapan kişilere, Spotify ve Netflix üyelik ödemelerinde her biri adına 15 TL, totalde ise 30 TL Chip-para hediye verilecektir. 
 • Kampanya yalnızca Netflix ve Spotify’in kendi mobil uygulamaları ya da kendi internet siteleri üzerinden Axess Kredi Kartları kullanılarak yapılacak olan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar ( örneğin; Google Play, iTunes, App TV vb. ) ödeme yöntemleri ise ( örneğin; telekomünikasyon şirketinden yapılan faturalandırma ) tarafından yapılacak olan harcamalar kampanya fırsatlarına dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanım sağlayabilmek adına totalde 750 TL ve üzerlerindeki internet harcamasının yapılması ve Netflix ve Spotify ödemelerini Axess kredi kartlar ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya mail order ile yapılan işlemler dahildir.
 • Axess Mobil ile kayıt yaptırmayan kart sahiplerinin yapacak olduğu harcamalar kampanya kapsamı içerisinde değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya yalnızca müşteri bazında yapılmaktadır.
 • Kazanılan Chip-para, kampanya koşullarının gerçekleştirilmesinden sonra kampanya bitiş tarihinden sonra yapılacak olan 5 iş günü içerisinde karta yüklenecektir.
 • İade ve iptal işlemlerinde yüklenecek olan Chip-para geri alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması durumunda ekstre ile ilgili tutar kadarınca borç yansıtılacaktır.
 • Bireysel Axess kredi kartlar, bunlara ek kartlar ve sanal olan kartlar kampanyaya dahildir.
 • Wings, Free, Ticari Kartlar, Bank’O ve Neo Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını elinde tutmaktadır.

Axess Spotify ve Netflix Kampanyasında Hangi Hediye Verilecektir?

Axess aracılığıyla 750 TL ve üzerlerindeki internet alışverişlerinizde Spotify ve Netflix üyelik ödemelerinizde her biri adına 15 TL, toplamda ise 30 TL’lik Chip-para hediye! 

Axess Spotify ve Netflix Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Yapılacaktır?

1 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri aralığında kampanyaya kayıt yaptıran ve Axess kullanarak totalde 750 TL tutarında bir internet alışverişi yapan kişilere, Spotify ve Netflix üyelik ödemelerinde her biri adına 15 TL, totalde ise 30 TL Chip-para hediye verilecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz