Axess Migros Sanal Market Kampanyası

0
108
Axess Migros Sanal 30₺ İndirim

Axess’e özel 16 Mart 2021 ile 16 Nisan 2021 tarihleri süresinde Masterpass ile Migros Sanal Marketleri üzerinden yapılacak olan ilk 300 TL ve üzerlerindeki harcamaya 30 TL indirim!

Axess 30 TL İndirim

Kampanya Detayları

  • Axess’e özel 16 Mart 2021 ile 16 Nisan 2021 tarihleri süresinde Masterpass ile Migros Sanal Marketleri üzerinden yapılacak olan ilk 300 TL ve üzerlerindeki harcamaya 30 TL indirim!
  • Kazanılacak indirim, Masterpass üzerinden kayıtlı olan Axess kartı kullanılarak 300 TL ve üzerlerindeki ilk sepette, alışverişte anında uygulanacaktır.
  • Axess, Wings, Ticari kartlar ve Free ile bu kartlara bağlı olan ek ve sanal kartlar kampanya fırsatlarına dahil değildir. Bank O’Card Axess ve Akbank Kart kampanyaya dahil değildir.
  • EFT / havale, BES işlemleri, Nakit çekim, fon alım / satım, anlık / otomatik fatura, chip para kullanılarak yapılan alışverişler ve SGK / vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
  • İndirim kampanyası, Masterpass uygulamasına kayıtlı olan Akbank kredi kartı kullanılarak Migros Sanal Market üzerinden yapılacak olan işlemlerde geçerlidir. Kapıda ödeme seçeneği kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya elektronik kategorisi içerisinde geçerli değildir. Kampanya karşılığında kesinlikle para iadesi yapılmaz.
  • Yasal mevzuat gereği, hizmet veya mal alımı sonrası belli bir miktar karşılığı ödemenin ertelenmesi ya da borcun taksitlendirildiği süreler dahil olacak şekilde, kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilen hizmet ve mal alımları ile nakit olan çekim işlemlerinde taksitlendirme süre zarfı, ticari/kurumsal kredi kartlarında 18 ayı geçmezken, bireysel olan kredi kartlarında ise 12 ayı geçmez.Bu süre zarfı bireysel olan kredi kartları kullanılarak yapılan; seyahat acenteleri, yurt dışına ilişkin havayolları ve konaklama ile alakalı harcamalarda 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan ödemelerde, tablet alımlarında , külçe ve basılı halde olmayan altın ürünleriyle alakalı kuyum harcamalarında 6 ay, eğitim konusu ile alakalı harcamalarda, ücreti 3500 TL’ye varan televizyon alımlarında, elektrikli eşya ve mobilya alımlarında, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetler ile alakalı harcamalarda 12 ay, yurtiçi ile alakalı havayolları, konaklama ve seyahat acenteleri ile alakalı harcamalarda 18 ay şeklinde uygulanır. 
  • Migros T.A.Ş ve Akbank T.A.Ş kampanyadaki değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını elinde tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz