Axess’den Koton – 20₺ Chip Para Kampanyası

0
110

Axess müşterilerinin kullanabileceği nakit fiyatına 6 taksit imkanı bulunan 5-31 Aralık tarihleri arasında geçerli Koton’ dan yapacağını minimum 150 tl ve üzeri alşverişlerinizde 20TL chip para kazanma fırsatını kim yakalamak istemez ?

Üstelik bu kampanyadan faydalanmak çok kolay.

Tek yapmanız gereken telefonlarınızda bulunan Axessi’in mobil uygulamasına girerek ekrandaki Katıl yazısına parmak basmak eğer ben uygulamayla uğraşmak istemiyorum diyosanız telefonunuzun SMS bölümünde 4566’ya “KOTON” yazarak katılım sağlayabilirsiniz.

Bu işlemi ilk harcamadan önce yapmanız gerekmektedir.

Bu muhteşem fırsattan kazandığın hediyeler 15 Ocak 2020 tarihine kadar yalnızca Koton mağazalarında geçerlidir.

Kampanyanın Detayları:

Koton markasının bulunduğu her yerden ister mağazadan ister siteden 5-31 Aralık tarihleri arasında yapacağınız tek ödeme veya taksitli olarak yapacağınız 150TL ve üzeri alışveriş yaptığınız takdirde 20 TL chip para usullere uygun olursa anında karta yüklenmektedir.

15 Ocak 2020 ye kadar Koton’da harcama yapabilir arzu ederseniz Axess kartının geçerli olduğu işletmelerde POS un üzerinde gönül rahatlığı ile alışverişiniz yapabilirsiniz.

Bu harikulade kampanyadan herkesin faydalanması için getirdiğimiz bu sistemi kullanmak çok kolay tek yapmanız gereken telefonuzuzun mesajlar bölümünde mesaj yaz kısmına tıklayarak 4566’ya “KOTON” yazarak bize iletmeniz. Kayıt oldunuz mesajı ile işleminiz onaylanmış olacaktır.

Mobil uygulama kullanmayan üyelerimiz için SMS le katılımıda aktif hale getirdik.

Herhangi bir harcama yapmadan Axess veya Akbank mobil şubeleri üzerinden katılım sağladınız takdirde Kampanyalarınızın bulunduğu bölümde gözükür.

Ticari kart sahipleri 50.000 TL ve üzeri limitte bir karta sahipse taksitli işlmem yapılması durumunda komisyon tahsil edilmektedir.

Kazanımlar müşteri bazlı olduğu için fazla kartla harcama yapılsa dahi toplamda 20TL chip para‘yı son kullandığınız kart üzerinde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda BES işlemleri vergi ödeme gibi ticari aktivasyonlarda geçerli değildir.

İptal veya iade söz konusu olduğunda hediyeniz geri alınır eğer harcama yaptıysanız ay sonu faturanıza yansıtılır.

Sanal POS ta yapılan işlemler yaparakta chip para kazanmanız mümkün ancak Bank O’Card Axess ve Ticari kart sahibi olan müşterilerimiz bu fırsattan yararlanamazken Axess,Wings,Free,Neo ve bunlara bağlantılı olan kart sahipleri faydalanabilmektedir.

Hediyeleri sadece mağazalarda kullanabilirsiniz.

Kart sahibi mobil veya SMS yolu ile katılım sağlamadı ise yaptığı harcamalar neticesinde kampanyadan faydalanamayacaktır.

İşletme sahibi olan Akbank’ın yapılan kampanya üzerinde yasal hakları söz konusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz