Axess Hummel Kampanyası

0
15

Axesslilere özel Hummel Kampanyası yazımıza hoşgeldiniz.

Axess , kullanıcılarına yeni bir fırsat ile karşımıza çıkmakta. Axess Hummel Kampanyası ile Hummel mağazalarından yapılacak alışverişlerinizde 2+2 şeklinde ek taksit seçeneği sunmakta.

Hummel mağazalarından Axess kartlarınız ile yapacağınız alışverinişlerinizde 2 taksit yapılması halinde +2 taksit imkanı ile ek taksit seçenekleri sunmakta.

Axess Hummel Kampanyasının içeriğine baktığımızda bazı önemli noktalara dikkat etmemiz gerekiyor.

Axess Logo

Hummel kendi mağazalarında İlkbahar ve yaz olmak üzere sezonluk ürünlerinde hali hazırda %30’luk bir net indirim sunmaktadır. Hummel’in sunduğu bu indirim oranları 16 Haziran ile 14 Temmuz 2021 arasında geçerlidir.

Dikkat!!! Sezonluk ürünlere Yüzme grubu , aksesuar , carry over ve SMU kategorisindeki ürünler dahildir. Lütfen alışverişleriniz olumsuz bir mali durum ile karşılaşmamak adına bu ürünlerin alımında dikkat ediniz.

Axess’in Hummel Kampanyasında sunduğu +2 şeklindeki kampanya  19 Nisan ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya’nın işleyiş biçimi ise Axess kartlarınız ile yapacağınız Hummel alışverişlerinizde 2 taksit yapabilme imkanı sunulmakta.

Ancak Axess Hummel Kampanyası ile yapacağınız 2 taksite ek olarak 2 taksit imkanı daha sunularak toplamda 4 taksit yapabilme imkanı sunulmakta.

Şimdi Kampanya Dahilinde Dikkat edilmesi gereken noktalar ve karşılaşılan sorunlara değinecek olursak ;

1)    Kampanyada kullanılabilecek kartlar ; Axess , Free , Wings ve bu kartların ek kart kategorisinde bulunan alt kartları olarak belirtilmiştir.

2)    Axess Hummel Kampanyası online alışverişlerde geçerli sayılmamaktadır.

3)    Kampanyaya Axess kartlarından sadece Bank’O Card Axess dahil edilmemiştir.

4)    Axess Kartları içerisinden sadece Free kartlara kampanyaya katılım ücreti alınmakta ve bu ücret 3.6 olarak ilk extreye yansıtılmaktadır.

5)      Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Her gün takip edilerek sizlere aktardığımız bu tür diğer kampanyalar için https://kampanyababasi.com/kredi-karti-kampanyalari/axess/  adlı sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz