Axess Huawei 200₺ İndirim Kampanyası

0
106
Axess Huawei 200 TL İndirim

Axess’e özel 1 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri içerisinde shop.huawei.com/tr internet adresinden tek seferde yapılacak olan 4.00 TL ve üzerlerindeki ilk harcamalara 200 TL indirim fırsatı!

Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk harcamanızdan önce Axess Mobil üzerinden ‘’ Promosyon Kodu Al ‘’ adlı butona tıklayın ve kampanyaya ait kodunuzu alın.

Axess Logo

Kampanya Detayları

  • Axess’e özel 1 Mart 2021 ile 31 Mart 2021 tarihleri süresinde shop.huawei.com/tr internet adresinden tek seferde yapılacak olan 4.00 TL ve üzerlerindeki ilk harcamalara 200 TL indirim hediye edilmektedir.
  • Kampanya yalnızca shop.huawei.com/tr internet adresinde yapılan alışverişler için geçerlidir. Huawei mağazaları kampanyaya kesinlikle dahil değildir. 
  • Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk harcamanızdan önce Axess Mobil üzerinden ‘’ Promosyon Kodu Al ‘’ adlı butona tıklayın ve kampanyaya ait kodunuzu alın. Kampanyanın profil kısmındaki ‘’ Kampanyalarınız ‘’ başlığında görülmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Alınan kordlar 1 defa kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için ödeme işlemi esnasında indirim kodunun shop.huawei.com/tr adresindeli alakalı alana girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya shop.huawei.com/tr internet adresindeebulunan Mate P40 Pro dışındaki bütün ürünlerde geçerlidir. Müşteri tarafından iade veya iptal edilen siparişler için kazanılmış olan indirim kuponu iptal edilir. İndirim firma tarafında işlem sırasında uygulanmaktadır.
  • Kampanyaya Axess, Wings, Neo, Free ve Akbank Kart ile bu kartlara ek olan kartlar ve sanal kartları dahildir. Tüzel müşteriler hariç, Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya yalnızca şahıs şirket sahibi veya bireysel müşteriler katılabilir. Tüzel müşterilerin hiçbiri kampanyadan yararlanamaz.
  • Bank’O Card Axess olan kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, hizmet veya mal alımı sonrası belli bir miktar karşılığı ödemenin ertelenmesi ya da borcun taksitlendirildiği süreler dahil olacak şekilde, kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilen hizmet ve mal alımları ile nakit olan çekim işlemlerinde taksitlendirme süre zarfı, ticari/kurumsal kredi kartlarında 18 ayı geçmezken, bireysel olan kredi kartlarında ise 12 ayı geçmez.Bu süre zarfı bireysel olan kredi kartları kullanılarak yapılan; seyahat acenteleri, yurt dışına ilişkin havayolları ve konaklama ile alakalı harcamalarda 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan ödemelerde, tablet alımlarında , külçe ve basılı halde olmayan altın ürünleriyle alakalı kuyum harcamalarında 6 ay, eğitim konusu ile alakalı harcamalarda, ücreti 3500 TL’ye varan televizyon alımlarında, elektrikli eşya ve mobilya alımlarında, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetler ile alakalı harcamalarda 12 ay, yurtiçi ile alakalı havayolları, konaklama ve seyahat acenteleri ile alakalı harcamalarda 18 ay şeklinde uygulanır. 
  • Huawei Telekomünikasyon Dış Ticaret Ltd.Şti ve Akbank A.Ş kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz