Axess Hepsiburada Taksit Kampanyası

0
188
Axess Hepsiburada 3 Taksit

Hepsiburada’nın internet adresi kullanılarak Axess fırsatı ile Peşin fiyatına 3 taksit farkındalığı sizleri bekliyor.

Kampanya 1 Mayıs 2021 ve 31 Mayıs 2021 tarihleri süresince geçerlidir.

Ayırca hespiburada.com internet adresi üzerinen yapılacak olan alışverişlerde vade farkı olmadan peşin fiyatına 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

Kampanyadan ise Axess, Wings Business, Wing, Axess Business, Bank ve Free O’Card Axess kartları kullanılarak yararlanılabilir.

Axess Logo

Axess Hepsiburada Kampanya Koşulları

  • Kampanya 1 Mayıs 2021 ve 31 Mayıs 2021 tarihleri süresince geçerlidir.
  • Kampanyadan ise Axess, Wings Business, Wing, Axess Business, Bank ve Free O’Card Axess kartları kullanılarak yararlanılabilir.
  • Bank O’Card kullanılarak en fazla 4 taksit seçeneği olacak şekilde yararlanılabilir. 
  • 200 TL ile 450 TL arasında yapılacak olan alışverişlerin hepsinde en fazla peşin olarak 3 taksit imkanı uygulanır.
  • 200 TL altındaki alışverişlerin hiçbirinde taksitlendirme seçeneği bulunmamaktadır. 450 TL ile 900 TL arasında yapılacak olan siparişlerde ise en fazla 6 taksit seçeneği sunulur. 900 TL ve üzerlerindeki alışverişlerde ise en fazla 12 taksit seçeneği uygulanır. 3 taksit seçeneği dışındaki bütün taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
  • Yasal mevzuat gereğince, hizmet veya mal alımı sonrasında belli bir ücret sonucunda ödemenin ertelenmesi veya borcun taksitlendirilmesi de dahil olacak şekilde, kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilecek hizmet ve mal alımları ile nakit olan çekimlerde taksitlendirme süresi bireysel olan kredi kartlarına 12 ay, ticari / kurumsal kredi kartlarına ise 18 ayı geçmeyecek şekilde yapılır. Bu süre bireysel olan kredi kartları kullanılarak yapılan; yurtdışı ile alakalı seyahat acenteleri, havayolları ve konaklama dahilindeki harcamalarda 3 ay, elektronik bir eşya alımında ( Ses sistemleri, kamera, video, fiyatı 3500 TL’nin üstünde olan televizyon vb. ) 4 ay, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, tablet alımlarında, külçe halinde olmayan ve basılı altın ürünlerinde kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünlerinin satın alımında 9 ay, eğitimle ilgili harcamalarda, vergi ödemelerinde, fiyatı 3500 TL’ye varan televizyon alımlarında, elektrikli eşya ( Çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, bulaşık makinesi, buzdolabı vb. ) ve mobilya alımlarında, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetlerde olan harcamalarda 12 ay, yurt içi ile alakalı seyahat acenteleri, konaklama ve havayolları ile alakalı harcamalarda 18 ay olacak şekilde uygulanır. Bireysel olan kredi kartları kullanılarak gerçekleştirilecek külçe ve basılı altın alımında kuyum, doğrudan pazarlama harcamaları, telekomünikasyon, gıda, alkollü içecek, yurt dışında yapılan harcamalar, kozmetik, akaryakıt, hediye çeki, hediye kart ile ofis malzemesi gibi benzer türlerde herhangi bir somut olan hizmet veya malı içermeyen ürünlerin hiçbirinde taksit seçeneği uygulanmaz.
  • Kampanyayı değiştirme veya durdurma hakkını Akbank T.A.Ş tarafından saklı tutulur.

Sorumluluk Reddi: Axess ve Hepsiburada, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla sitemizdeki kampanya koşullarındaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/9572/hepsiburadacomda-pesin-fiyatina-3-taksit adresinden kontrol edebilirsiniz.

Axess Hepsiburada Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Yapılmaktadır?

Kampanya 1 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresince geçerli olacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden önce veya sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz