Axess GittiGidiyor Peşin Fiyatına 6 Taksit

0
147
Axess GittiGidiyor Kampanya

GittiGidiyor üzerinde Peşin Fiyatına yapılacak olan alışverişler 6 taksit fırsatı!

GittiGidiyor üzerinde Axess kartları ile yapılacak olan Peşin Fiyatına 6 taksit fırsatı ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

Axess Logo

Axess GittiGidiyor Kampanya Detayları

  • 1 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde www.gittigidiyor.com internet adresi üzerinden yapılacak olan alışverişlerin tamamında vade farkı olmadan 3 ve 6 aya varan taksit fırsatları yapılabilmektedir.
  • Kampanya fırsatlarından Wings, Axess Business, Axess, Free, Wings Business ve Bank’O Card kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartı ile maksimum olarak 4 taksit seçeneği sunulmaktadır.
  • Vade farkı olmadan 3 taksit 300 lira ve üzerlerinde işlemler içerisinde, vade farkı olmadan 6 taksit 600 lira ve üzerlerindeki işlemler için geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereğince, hizmet ya da mal alımı sonrasında belirli bir miktar karşılığı ödemenin ertelendiği ya da borcun taksitlendirildiği dönemlerde dahil olacak şekilde, kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan hizmet ve mal alımları ile beraber nakit çekimler içerisinde taksitlendirme süresi bireysel olan kredi kartları adına 12 ay, ticari/kurumsal kredi kartlarına adına ise 18 ayı geçmemektedir. Bu süre bireysel olan kredi kartları ile; yurtdışına ilişkin olan havayolları, konaklama ile alakalı harcamalarda ve seyahat acentelerinde 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan yapılan ödemelerde, tablet alımlarında, külçe halinde olmayan ve basılı altın ürünlerin ilişkin olan kuyum harcamalarında da 6 ay, sağlık ürünlerinin alımında 9 ay, eğitimle alakalı harcamalarda, vergi ödemelerinde, fiyatı 3500 liraya kadar olacak olan mobilya ve elektrikli eşya alımlarında, televizyon alımlarda, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetleri ile alakalı harcamalarda 12 ay şeklinde uygulanır. Diğer herhangi bir üründe ise taksit seçeneği uygulanamaz. Bireysel kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan külçe ve basılı altın alımları ile alakalı kuyum, telekomünikasyon, yurtdışında yapılacak olan harcamalar, doğrudan pazarlama ile alakalı harcamalar, yurtdışındaki gıda, yemek, akaryakıt, alkollü içecek, ofis malzemesi, kozmetik ile hediye çeki, hediye kart ve benzeri türlerde herhangi bir somut hizmet ya da malı içermeyen ürünlerde taksit uygulanmaz.
  • Akbank T.A.Ş kampanya fırsatlarını tamamen durdurma ve kampanya fırsatlarından herhangi bir sebep belirtmeksizin şartları değiştirme hak ve yetkisini elinde saklı tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz