Axess Garentaday İndirim Kampanyası

0
76
Axess Garentaday Kampanya

Axess kartlılara özel 31 Aralık 2021 tarihine dek Garentaday üzerinden yapacak olduğunuz araç kiralama konularındaki harcamalarınızda %35 indirim!

Axess Logo

Axess Garentaday Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamı gereğince Axess kartlılara özel Garentaday üzerinden 1 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri süresinde %35 indirim fırsatı sunulmaktadır.
 • İndirim kampanyası şirket aracılığıyla işlem anında hemen tarafınıza uygulanacaktır.
 • Kampanya fırsatlarından yararlanmak adına işlemlerin Axess üye işyerleri POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya bütün Garentaday şubeleri içerisinde ve Garentaday üzerinde sunulan bütün araç kiralamaları konusunda geçerlidir.
 • Kampanya Garenta Day filo fırsatları ile sınırlıdır.
 • Başka kampanyalar ile bu kampanya birleştirilemez. Araç kiralama konularında Garenta Day genel olarak bütün kiralama koşulları geçerlidir.
 • Kredi kartlarının kiralayan kişi adına olması da gerekmektedir.
 • Kampanya fırsatlarına Wings, Free, Ticari Kartlar, Axess, Bank’O Card Axess kartlarla beraber bu kartların sanal ve ek kartları da dahil olacaktır.
 • Akbank Banka ve Neo kartı ile yapılacak olan işlemler kampanya fırsatlarına dahil değildir. 
 • Kampanya fırsatlarına sanal POS cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler dahildir.
 • Yasal mevzuat gereğince, hizmet ya da mal alımı sonrasında belirli bir miktar karşılığı ödemenin ertelendiği ya da borcun taksitlendirildiği dönemlerde dahil olacak şekilde, kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan hizmet ve mal alımları ile beraber nakit çekimler içerisinde taksitlendirme süresi bireysel olan kredi kartları adına 12 ay, ticari/kurumsal kredi kartlarına adına ise 18 ayı geçmemektedir. Bu süre bireysel olan kredi kartları ile; yurtdışına ilişkin olan havayolları, konaklama ile alakalı harcamalarda ve seyahat acentelerinde 3 ay, elektronik bir eşya alımında 4 ay, dernek ve kulüplere yapılan yapılan ödemelerde, tablet alımlarında, külçe halinde olmayan ve basılı altın ürünlerin ilişkin olan kuyum harcamalarında da 6 ay, sağlık ürünlerinin alımında 9 ay, eğitimle alakalı harcamalarda, vergi ödemelerinde, fiyatı 3500 liraya kadar olacak olan mobilya ve elektrikli eşya alımlarında, televizyon alımlarda, taşımacılık, bilgisayar alımı, sosyal ve sağlık hizmetleri ile alakalı harcamalarda 12 ay şeklinde uygulanır. Diğer herhangi bir üründe ise taksit seçeneği uygulanamaz. Bireysel kredi kartları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan külçe ve basılı altın alımları ile alakalı kuyum, telekomünikasyon, yurtdışında yapılacak olan harcamalar, doğrudan pazarlama ile alakalı harcamalar, yurtdışındaki gıda, yemek, akaryakıt, alkollü içecek, ofis malzemesi, kozmetik ile hediye çeki, hediye kart ve benzeri türlerde herhangi bir somut hizmet ya da malı içermeyen ürünlerde taksit uygulanmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz