Axess Fatura Talimatına 100₺ Chip-Para

0
140
Axess Fatura Kampanya

Mayıs ayında fatura talimatlarına özel 100 TL chip-para!

Axess ile verecek olduğunuz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarından 100 liraya varan bir chip-para kazanma fırsat!

Mayıs ayı içerisinde verecek olduğunuz bütün yeni yeni fatura talimatlarınız adına, FATURAC yazarak 4566’ya göndermelisiniz. 1 yeni fatura adına 15 lira, 2 yeni fatura adına 30 lira, 3 yeni fatura adına 50 lira, 4 yeni fatura adına 75 lira, 5 ve daha fazlası olan faturalar adına da tam olarak 100 lira chip-para kazanma şansını yakalayın! 

Talimatlarınızı Akbank İnternet ve Akbank Mobil, 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri ya da Akbank Şubeleri üzerinden verebilirsiniz.

Axess Logo

Axess Fatura Kampanya Detayları

  • Axess exi26, Axess ve Free asıl kartlarınız ile beraber bu kampanya fırsatlarından 1 Mayıs 2021 tarihi ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamı gereğince birde fazla kartınızın bulunması durumunda minimum olarak bir talimatın Free ya da Axess kartınız üzerinde olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında Axess exi26, Axess ve Free kartlarınız ile beraber otomatik ödeme talimati verecek olduğunuz 1 yeni fatura adına 15 lira, 2 yeni fatura adına 30 lira, 3 yeni fatura adına 50 lira, 4 yeni fatura adına 75 lira, 5 ve daha fazlası olan faturalar adına da tam olarak 100 lira chip-para kazanma şansını yakalayın! 
  • Kampanya yalnızca müşteri bazındadır. Mayıs ayı süresince kampanya fırsatlarına dahil olan kartlarınızla verecek olduğunuz bütün fatura ödeme talimatlarından ise maksimum olarak 100 liralık bir chip-para kazanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında kazanack olduğunuz ödül miktarı 2 Haziran 2021 tarihinde kartınız içerisinde chip-para şeklinde yüklenecektir.
  • Ödül, yalnızca yeni verecek olduğunuz talimatlar adına geçerlidir. Kredi kartınız üzerinden verecek olduğunuz otomatik fatura ödeme talimatlarını iptal ederek yeniden vermeniz halinde hesabınıza tanımlı fatura ödeme talimatlarını iptal ederek kredi kartınız üzerinden verirseniz kampanya fırsatlarından faydalanamazsınız.
  • Hesaptan verilecek olan talimatların tamamı kampanya fırsatlarına dahil değildir.
  • Kampanya fırsatlarından ödül kazanmanız halinde, ödül yükleme tarihi itibariyle 6 aylık bir süreç içerisinde iptal etmemeniz ve bununla beraber Otomatik Ödeme talimatı verecek olduğunuz faturalarının tahsilatının da kart üzerinden yapılmış olması gerekmektedir. Aksi durumda chip-paranızın taahhüt sonrasında geri çekilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz