Axess ile CarrefourSA’da 50₺ Chip-Para

0
133
Axess CarrefourSA Kampanya

CarrefourSA’lar üzerinde 50 liralık chip-para kazanma fırsatı!

18 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde CarrefourSA’lar üzerinden ve carrefoursa.com internet adresi üzerinden tek seferde yapacak olduğunuz 250 lira ve üzerlerindeki 2.alışverişlerinizin tamamına 50 liralık chip-para hediye!

Axess Logo

Axess CarrefourSA Kampanya Detayları

  • 18 Mayıs 2021 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri süresinde CarrefourSA’lar üzerinden ve carrefoursa.com internet adresi üzerinden tek seferde yapacak olduğunuz 250 lira ve üzerlerindeki 2.alışverişlerinizin tamamına 50 liralık chip-para hediye sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya fırsatları koşulları gerçekleştirildikten hemen sonra kartınız içerisine anında yüklenecektir. 15 Haziran 2021 tarihinde dek CarrefourSA mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe dek kullanılamayan chip-paraların tamamı sonrasında bütün Axess üye işyerleri üzerinde kullanılabilir.
  • Kampanya fırsatlarına katılım sağlamak adına, ilk harcamalarınızdan önce Akbank sistemi içerisine kayıtlı olan cep telefon numaranızdan ‘’BAHAR’’ yazarak 4566’ya kısa mesaj gönderimi yaparak kayıt olmanız gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajların Akbank sistemlerine ulaşmasından ve Akbank aracılığıyla ‘’kayıt olundunuz’’ adında bir bilgini tarafınıza iletilmesinden hemen sonra kampanya fırsatlarına katılım sağlamış olursunuz. Katılım adına gönderimi sağlanan kısa mesajlar; operatörlerinde kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanya fırsatlarına katılım sağlamak adına harcamalardan hemen önce ‘’Hemen Katıl’’ adlı butona tıklanmalıdır. Kampanya fırsatlarının profil alanı üzerindeki ‘’Kampanyalarınız’’ adlı başlığın alt kısmında gözükmesinden sonra kampanya fırsatlarına katılım sağlanmış olur.
  • Wings ,Axess, Free, Akbank Kart ve Neo ile bu kartlara bağlı olan sanal kartlar ve ek kartlarda kampanya fırsatlarına dahildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess puan kampanya fırsatlarına dahil değildir.
  • Chip-para yalnızca müşteri bazındadır. Bir müşteri ek ve asıl kartları aracılığıyla yapacak olduğu harcamaların toplamından kampanya fırsatlarından bir kez maksimum olarak 50 liralık chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül miktarı, müşterilerin kampanya fırsatları kapsamın üzerindeki harcamalarını gerçekleştirmiş olduğu kartlara yüklenecektir. Eft/havale, nakit çekim, fon alım/satım, anlık/otomatik fatura, BES işlemleri, vergi/SGK ödemeleri ve bununla beraber chip-para kullanılarak yapılan alışverişler de kampanya fırsatlarına dahil değildir. İade ve iptal işlemlerinde chip-paralar iade alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz