Axess Cambly Kids Kampanyası

0
106
Axess Camlby Kids Mart Kampanyası

Axess ve Cambly Kids ortak kampanyasında 6 aylık abonelere %40 indirim fırsatı!

İngilizce öğrenme uygulaması olan Cambly, üyelikler aylara ve derslere göre alınmaktadır. 6 aylık alacağınız aboneliklerde Axess %40 indirim fırsatı tanımaktadır. 

Axess Cambly Kids kampanyasından yararlanmak için akbankozelcamblykids indirim kodunu kullanmanız gerekiyor.

Alışveriş yapacağınız ekranda 6 aylık aboneliği seçtikten sonra indirim kodu yerine “akbankozelcamblykids” yazarak %40 indirime sahip olabilirsiniz.

Axess Yüzde 40 İndirim

Axess Cambly Kids Kampanya Detayları

Axess Cambly Kids Kampanyası ile Cambly Kids 6 aylık aboneliklerinizde %40 indirim yakalamak mümkün. Fakat bu kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki kampanya detaylarını okumanız ve uymanız gerekmektedir. 

Axess Cambly Kids Kampanya Detayları:

  • Kampanyadan yararlanmak için 6 aylık aboneliğinizi 5 Mart 2021 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında satın almanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için verilen “akbankozelcamblykids” indirim kodunu abonelik sayfası üzerinden plan seçimi yaptıktan sonra girmeniz gerekmektedir. Plan seçiminden sonra açılan sayfada promosyon kodu alanına “akbankozelcamblykids” yazarak indirimi aktif hale getirebilirsiniz.
  • Kampanyadan Axess Kart, Wings Kart, Free Kart, Neo Kart, Akbank Kart ve Bank’O Card Axess sahibi olanlar yararlanabilir. Bu kartlara bağlı olan ek kartlar ve sanal kartlar da kampanyadan yararlanabilir. Bu kartlar haricindeki diğer ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya Cambly internet sitesi ve Cambly Kids mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. 
  • Kampanyada yer alan indirim kuponunu sadece 1 defaya mahsus kullanabilirsiniz.
  • Axess Cambly Kids kampanyasının özel %40 indirimi ile başka indirimler ve kampanya kodları birleştirilemez. Bu indirim firma tarafından uygulanır.
  • Axess Cambly Kids kampanyasındaki %40 indirim sadece Cambly Kids 6 aylık aboneliklerde geçerlidir. Ayrıca bu %40’lık indirim toplam indirim tutarıdır.
  • Otomatik yenileme özelliğini açık bırakarak aboneliği bir sonraki dönemde de aynı fiyattan yenileyebilirsiniz.
  • Abonelikleri istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal edilmesi durumunda aboneliğin iptal edildiği güne kadar olan ders haklarının ücreti 1 aylık ve indirim fiyat üzerinden değerlendirilir. Geriye kalan tutar alışveriş yaptığınız karta iade edilir.
  • Akbank ve Cambly kampanyayı istediği zaman durdurma ve kampanya şartları içerisinde değişiklik yapma hakkına sahiptir ve gizli tutar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz