Armada AVM VolksWagen Araba Çekilişi

0
249
Armada AVM Logo

Armada alışveriş merkezi içerisinde yer alan herhangi bir mağazadan yapılacak olan her 200 TL’lik alışveriş sizlere 1 adet çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Alışverişlerinizden sonra alacağınız faturaları çekiliş formlarına göndererek çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Artık eskiden olduğu gibi sıra beklemenize ya da kampanya masalarına gitmenize gerek kalmadı.

Çekiliş sonuçları açıklanıncaya dek faturalarını saklamalısınız. Sizde Armada AVM’nin düzenlemiş olduğu büyük çekilişten yararlanabilmek için geç kalmayın.

Ayrıca çekilişe katılım sağlayabilmek için çekiliş katılım formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. 

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

1 kişiye 2020 model VolksWagen T-Roc

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım tarihi 23 Nisan 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için Armada AVM içerisindeki mağazaların herhangi birinden 200 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışverişten sonra size verilecek olan faturaları çekiliş formuna göndermelisiniz.

Ayrıca sonuçlar açıklanıncaya dek faturalarınızı saklamanız önerilir. Bu şekilde sizde ayrıcalıklı çekilişin büyük fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 27  Nisan 2021 olup çekiliş sonucu kazanan talihliler ise 30 Nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden açıklanacaktır.

Kazanan kişileri Kampanya Babası Instagram hesabı üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz. Kazanan talihliler sonuçlardan hemen sonra 15 günlük bir süre zarfı içerisinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapan firmaya göndermek zorundadırlar.

Aksi durumda kazanan kişinin hakkı yedek tahliye geçmektedir. Bununla beraber yedek talihlinin de 15 günlük bir süre zarfı içerisinde gerekli işlemleri yapması gerekmektedir.

Yedek talihli de gereken koşulları 15 gün içerisinde eğer yapmazsa talihli de kazanmış olduğu hediyeden vazgeçecektir.

Kampanya Babası İnstagram adresi ya da Youtube kanalını abone olup, takip ederek sizde bir sonraki çekilişlerin, kampanyaların fırsaylarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kazanan talihlileri, canlı yayında yapılan çekiliş sonuçlarını da öğrenebilirsiniz. Youtube kanalına abone olup, İnstagram hesabını takip ederek sizde gelecek çekiliş veya kampanyaları kaçırmayın!

Armada AVM Nerede?

Armada alışveriş merkezi Ankara ilindedir. Açık adresi: Dumlupınar Bulvarı Eskişehir Yolu No:6, 06520 Ankara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz