Arayanıbil Plus Samsung Telefon Çekilişi

0
314
Arayanıbil Plus Çekiliş Kampanyası

Arayanıbil Plus Çekilişi katılım koşulları dahil merak edilen bütün konuları sizlere başlıklar halinde hazırladık. Katılan herkese bol şans dileriz…

Kampanya katılım şartları nelerdir?

Arayanıbil Plus Çekilişi toplamda 5 kişiye Samsung Galaxy A71 kazandırmaktadır. Çekiliş katılım şartları ise: Türk Telekom Arayanı Bil servisine abone olmanız veya Arayanı Bil aboneliğinizi yenilemeniz gerekmektedir.

Servis aboneliğini açtırmak için telefonunuzdan *100₺ ‘i arayarak Arayanı Bil servis aboneliğini başlatabilirsiniz. Arayanı Bil servis katılım ücreti aylık sadece 4 TL tutarındadır.

Servis aboneliğini açtırmak için ayrıca www.arayanibilplus.com sitesine girerek veya onlineislemler.turktelekom.com.tr adresine girerek açtırabilirsiniz.

Aboneliği açtırmanın 1 diğer yöntemi ise 444 1 444 numarasını tuşlayarak Türk Telekom müşteri hizmetine bağlanabilir. Müşteri hizmetlerinden Arayanı Bil üyeliği satın alabilirsiniz.

Arayanı Bil servisine 1 aylık abone olursanız 1 çekiliş hakkı, 6 aylık üye olmanız durumunda ise 6 çekiliş hakkı kazanmaktasınız.

Arayanıbil Plus Logo

Çekiliş Ödülleri Neler?

Arayanıbil Plus Çekiliş ödülleri aşağıdaki şekildedir.

  • 5 kişi Samsung Galaxy A71 ( 4.720 TL değerindedir. )

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Arayanıbil Plus Çekilişine 27 Nisan 2021 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz. Son güne kadar yapmış olacağınız abonelikler için çekiliş hakkı kazanırsınız. Son gün 6 aylık abonelik oluşturmanız da size 6 çekiliş hakkı verecektir. Abonelik süresini doldurmanıza gerek yoktur.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Arayanıbil Plus Çekiliş sonucu 25 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak olan çekilişten sonra açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları 28 Mayıs 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden açıklanacaktır. Ayrıca kazananları “Kampanya Babası” instagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Not: Çekilişi kazanan kişilerin kimliklerini çekilişi organize eden firmaya, 15 gün içinde göndermeleri gerekmektedir. 15 gün içerisinde gönderilmemesi durumunda kazanılan ödül yedek talihliye geçecektir. Yedek talihlinin de bu süreci kendisinin takip etmesi gerekmektedir. 15 gün sonra onun için de 15 günlük kimlik gönderme süresinin başlayacağını unutmamalı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz