Antares AVM Jeep Compass Çekilişi

0
136

Çekiliş kapsamında verilen hediyeler sahiplerini bekliyor. Antares mağazalarında yapılacak alışverişler Jeep kazanma şansını veriyor. Üstelik uğraşmadan kolay bir şekilde çekilişe katılım sağlanabiliyor. Bu çekilişe katılım sağlamak isteyen kişiler daha detaylı bilgi sahibi olmak için yazının devamını dikkatli şekilde okuyabilir.

Çekiliş Kapsamında Verilecek Hediyeler Nelerdir?

  • Çekiliş kapsamında 1 kişi büyük hediyenin sahibi olacaktır.
  • 2021 model 1 adet Jeep Compass S1 Longitude 1.3 GSE yeni otomobil sahibini beklemektedir.
  • Bu hediyeye sahip olmak için gerekli olan sadece çekilişe katılmak ve çekiliş gününü beklemektir.

Çekilişe Katılım Şartları Neler?

Çekilişe katılmak isteyen kişilerin yapması gereken şeyler son derece kolaydır. Antares alışveriş ve yaşam merkezlerinden yapılan alışverişler çekilişe katılım hakkı kazandırıyor. Yapılan 200 TL değerindeki alışveriş 1 çekiliş hakkı kazandırıyor. 200 TL katlarında olan alışverişlerde ise daha fazla çekiliş hakkı kazanılmaktadır. AVM içerisinde bulunan danışma bankosuna gidilerek işlemlerin en önemli kısımları halledilebilir. Kampanya ile ilgili tüm detayları barındıran bir çıktı verilecektir. Bu çıktıda ihtiyaç duyulan bütün bilgiler ve çekilişe katılım sağladığınız gösteren detaylar yer alacaktır. Çekilişe kadar saklamak daha iyi olacaktır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe katılmak isteyen kişiler için son katılım tarihi 07.02.2022 dir. Saat 22.00’a kadar çekilişe katılım sağlanabilmektedir. Genel olarak çekiliş 12.10.2021 tarihi ile 07.02.2022 tarihlerini kapsamaktadır. Bu süreçte ne kadar alışveriş yaparsanız hediyeye o kadar yaklaşılmış olur.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş konusunda en çok merak edilen ve beklenen nokta ne zaman açıklanacağıdır. Çekilişin yapılacağı tarih 14.02.2022 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. Saat 15.00 da gerçekleşecektir. Kazanan asil ve yedek talihliler çekilişten 4 gün sonra yani 18 Şubat tarihinde duyurulacaktır. Kazanan talihliler kampanya babası.com adresinde yayınlanacaktır. 18 Şubat tarihinde sayfayı ziyaret ederek talihlinin kim olduğunu öğrenmek mümkündür. Talihlilerin açıklanmasının ardından belirtilen sürelerde hediyeyi almak için başvurabilirler. Belirtilen tarihlerde hediyeyi almayan kişilerin başvurusu yok sayılacak ve sıra yedek talihliye geçecektir. Bu yüzden tarihlere çok dikkat edilmelidir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

Daha fazla araba çekilişi için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/araba-cekilisleri/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz