AnkaMall AVM Araba Çekilişi

0
608
BMW Araba Çekilişi

Ankara’daki AnkaMall AVM’den yapılan alışverişler sonucu elde edilebilen çekiliş hakkı tek seferde 300 TL ve katları tutarındaki harcamalar sonucu elde edilir. Her 300 TL’lik meblağa bir çekiliş hakkı tanınır. Alışveriş faturasının veya fişinin fotoğrafını ANKAmall AVM uygulamasına kaydederek çekilişe katılım sağlanır.

18 Nisan 2021 tarihine kadar geçerli olan çekiliş kampanyasının sonucu, 30 Nisan 2021 tarihinde noter huzurunda gerçekleşecek yayın ile duyurulacaktır. ANKAmall AVM çekilişi sonucunda bir kişiye 2020 model BMW 216d Gran Coupe Sport Line marka otomobil armağan edilecektir.

Ankamall AVM Çekilişi Nedir?

AnkaMall AVM, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından gerçekleştirilir. Çekiliş; Milli Piyango İdaresi tarafınca düzenlenmekte, Ankara’daki ANKAmall AVM’den yapılan alışverişleri kapsamaktadır. Her 300 TL ve katlarına bir çekiliş hakkı tanınmaktadır.

Çekilişe katılım hakkı elde edebilmek için ANKAmall AVM uygulamasını indirmek, alışveriş dökümünün yer aldığı fatura veya fişin fotoğrafını uygulamaya yüklemek gereklidir.

Fotoğrafların görüntü kalitesi, alışveriş meblağının 300 ve üzeri olması kampanyaya katılma konusunda belirleyicidir. Aynı fatura veya fiş ile farklı kişiler tarafından yapılan katılımlarda ilk katılım esas alınacaktır. Katılımcıların fiş veya fatura bilgilerinin yanı sıra adı- soyadı ve telefon numarası gibi bilgilerinin de doğru şekilde girilmesi gerekmektedir. 21 Ekim 2020 ile 18 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan çekiliş alışveriş tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Ankamall AVM Çekilişinin Katılım Şartları Nelerdir?

ANKAmall AVM çekilişinden, Ankara’daki ANKAmall AVM’den 300TL ve üzeri alışveriş yapan herkes yararlanabilir. Tek seferde 300 TL ve üzeri tutarındaki alışveriş dekontu ile çekilişe katılım hakkı elde eden her kullanıcının büyük ödülü kazanma olasılığı bulunur. ANKAmall AVM’den yapılan 300 TL ve üzeri alışveriş dökümü çekilişe katılma konusunda en önemli husustur.

Ardından yapılan alışverişin fişinin veya faturasının görüntü kalitesi yüksek bir şekilde fotoğrafı çekilmelidir. ANKAmall AVM uygulamasını indirmek ve buraya isim, soy isim, gsm numarası ve e- mail ve adresi gibi bilgileri doğru şekilde girmek önemlidir. Üyelik işlemini başarı ile oluşturduktan sonra çekilen fiş veya faturanın fotoğrafı uygulamaya yüklenmelidir.

Ankamall AVM Çekilişine Kimler Katılabilir?

Ankara’da bulunan ANKAmall AVM’den 300 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes çekilişe katılma ve 2020 model BMW 216d Gran Coupe Sport Line marka otomobil kazanma şansına sahiptir. Çekiliş 21.10.2020 saat 09.00 sularında başlayıp 18.04.2021 22.00’a kadar sürecektir.

Tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes çekilişten yararlanma hakkına sahiptir.

AnkaMall Çekiliş Sonuçları

AnkaMall çekiliş sonuçları 30 Nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden duyurulacaktır. 30 Nisan 2021 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişin sonuçları açıklandıktan sonra bir kişiye BMW araba çekilişi hediye edilecektir.

Ankamall AVM’ de yer alan döviz bürosu, bankalar ve ATM’lerden alınan dekontlar, tütün ürünlerine ve alkollü içeceklere yönelik dekontlar, işçiliği olmayan ve ziynet altın alışverişlerine ilişkin dekontlar, fatura ödemelerine ilişkin dekontlar, ürün iade faturaları, e-arşiv faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler çekilişe katılmaya engel teşkil eder.

Daha fazla çekiliş kampanyası için: kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

Çekiliş Kampanyaları Kampanya Babası ‘nda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz