AnkaMall AVM Galaxy Fold 3 Çekilişi

0
105

AnkaMall AVM Galaxy Fold 3 çekilişi kapsamında, AnkaMall AVM mağazalarından yaılacak olan her 300 TL ‘ lik alışverişte Samsung Galaxy Fold 3 ve Flip 3 kazanma şansı sizleri bekliyor. Çekilişe katılım sağlamak için Ankara ilinde olan ANKAmall AVM içerisinde yer alan mağazalardan tek seferde 300 TL’lik alışverişlerde bir çekiliş hakkı kazanılmaktadır. ANKAmall Herşey uygulamasına girerek, kişisel bilgilerini girerek üye olup, fiş ve fatura bilgilerinin görselini yükleyerek çekilişe katılım sağlamak mümkündür. Daha fazla şansınızı artırmak istiyorsanız daha çok alışveriş yaparak şansınızı katlayabilirsiniz.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Neler?

  1. 1 kişiye Samsung Galaxy Z-Fold 3 akıllı telefon
  2. 4 kişiye Samsung Galaxy Z-Flip 3 akıllı telefon

Bu muhteşem hediyelere sahip olmak için yapılması gereken şeyler çok basit ve parmağınızın ucunda.

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekiliş 15 Eylül 2021- 24 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında katılım sağlanmaya özen gösterilmelidir. Çekilişe katılım sağlayanlar için bu tarihler büyük önem taşır. Bu tarihler arasında mutlaka katılım sağlanmalıdır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

AnkaMall AVM Galaxy Fold 3 çekilişi kapsamında, çekilişe katılım sağlayıp kazanan talihliler 10 Kasım 2021 tarihinde açıklanacaktır. Çekiliş sonuçlarına anında erişim sağlamak için kampanya babası sayfamızı takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Takvim Gaztesi’nde kazanan talihliler açıklanacaktır. Çekiliş, 04 Kasım 2021 tarihinde yapılacaktır. Konya Devletyolu Mevlana Bulvarı numara:2 06330 Yenimahalle/Ankara’ da bulunan ANKAmall AVM ortak alanında noter ile birlikte saat 12.00 da çekiliş gerçekleşecektir. İsteyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.

Çekilişe Katılım Şartları Neler?

Çekiliş sonucunda asil ve yedek kişilere posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Posta yolu ile gönderim aşamsında bir sorun oluşması durumunda çekiliş ajansı ve kampanya düzenleyen kişiler sorumlu olmayacaktır. Bu yüzden posta kontrolü sağlanmalıdır. Çekilişi kazanan asil talihlilerin 25 Kasım 2021 tarihine kadar kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri ile birlikte info@umutcekilis.com adresine başvurması gerekir. aynı şekilde yedek talihlilerde 10 Aralık 2021 tarihine kadar bilgilerini göndermesi gerekir. Belirtilen süre zarfında mutlaka bilgiler gönderilmelidir. Aksi taktirde işlemler gerçekleştirilemez ve kazanan talihliler hediyelerini alamaz.

Daha fazla çekiliş için mutlaka https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ sayfamızı ziyaret edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz