Aliexpress Davet Kodu

2
718
Aliexpress Logo

Aliexpress davet kodu, bazı uygulamaların yaptığı kampanyalar dahilinde indirim için veriliyor. Davet kodlarını, uygulamaya yeni üye olan kişiler tarafından kullanılarak davet kodu sahiplerine indirim kazandırıyor.

Davet kodlarını veren uygulamalar kendi uygulamaları içerisinde indirim sağlayabildiği gibi farklı uygulamalar için de indirim sağlayabilir.

Belirli katılım şartları dahilinde alınan davet koduyla indirime sahip olabilir ve uygulamada geçerli indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Aliexpress Davet Kodu Nasıl Alınır?

Aliexpress davet kodu alınabilmesi için ilk olarak uygulamaya giriş yapılmalı ve kampanyalar sekmesinden davet kodunuza bakılmalıdır. Bu kodlar daha önce birini davet etmek için kullanıldıysa bir daha kullanılamaz.

Aldığınız kodu, davet etmek istediğiniz kişiye atarak üye olurken onun davet kodunu girmesini sağlamalısınız. Üyelik başvuru formunda davet kodu kısmına girilen kod ile, üye olan kişiler sayesinde belli tutardaki indirim hesabınıza yüklenir.

Üye olan her bir kişi için bilgilendirme mesajı alırsınız ve bu mesajların gelmesi birkaç günü bulabilir. İndirimin aktif olabilmesi için sadece mesaj gelmesi yeterli olmaz aynı zamanda indirimin aktif olduğuna bir bilgilendirme mesajı da almanız gerekir.

Bu mesajları aldıktan sonra uygulamaya girerek indiriminizi kullanabilirsiniz. Kullanmak için de sepetinize eklediğiniz ürünleri onaylarken ödeme sayfasından indirim çekleri bölümünden kullanacağınız indirimi seçmeniz gerekir.

Aliexpress Davet Kodları Ne İşe Yarar?

Aliexpress Davet Kodu ile elde edeceğiniz indirim çekleri sayesinde daha ucuza alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bu kodlar, indirim kodu değil davet etmek için kullandığınız kodlardır. Bunlar girilerek üye olunan kişiler tarafından indirim elde edersiniz.

Kodlar, farklı uygulamalarda kullanılamaz ve her bir indirim kodu bir kez kullanılır. Farklı zamanlarda yapılan farklı kampanyalara katılırken de size diğerinden ayrı bir davet kodu verilir.

Bir kere verilen davet kodu başka bir kampanyada tekrardan kullanılamaz. Aynı zamanda kampanyanın son kullanım tarihi vardır ve o tarihten sonra davet kodu kullanılarak arkadaşlarınız üye olsa bile indirim kuponu kazanma şansınız olmaz.

Hem üye olunan kişiler için hem de indirim kuponunun aktif olduğunu belirtmek için gönderilen kısa mesajlar size ulaşmadıysa uygulama ile iletişime geçebilir bu sorunu düzeltebilirsiniz.

2 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz