Albaraka Çekilişi 2020 – 1000₺ Worldpuan!

0
283
Albaraka Worldpuan Çekilişi 100 TL

Kampanya 21 Ekim 2020 Çarşamba günü başlayıp 30 Kasım 2020 Pazartesi gününe kadar sürecektir.

Kampanya sonunda 20 kişi 1.000 TL tutarında Worldpuan kazanacaktır. Çekiliş hakkı elde edebilmek için otomatik ödeme talimatı vermek gerekir. Bir kişi 10 çekiliş hakkı elde ederek kampanyaya katılım hakkı kazanır.

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için öncelikle Albaraka mobil uygulamayı indirmek gerekir. Müşteri numarası – TC kimlik no ve şifre ile giriş yaparak Ödemeler ibaresinden Otomatik Ödeme sekmesine tıklayarak otomatik ödeme talimatı vermek ve çekilişe katılım hakkı elde etmek mümkündür. Kampanyaya; otomatik ödeme talimatı ile işleme alınacak olan internet, elektrik, su, doğal gaz, telefon faturası ödemeleri ile katılım sağlanabilmektedir.

Faizsiz bankacılığa öncü çalışmalarıyla adından söz ettiren Albaraka Türk Katılım Bankası 1984 yılında kurulur. 1985 yılında aktif şekilde işlem yapmaya ve hizmet sunmaya başlayan firma kısa zamanda kendisini tanıtarak ülke çapında değer görür.
Ortadoğu’daki hatırı sayılır sermaye kollarından biri olarak adından söz ettiren Albaraka Bankacılık Grubu, İslam Kalkınma Bankası ile birlikte Türk ekonomisine katkı sağlamakta ve tüketicilerin faizsiz ve uygun koşularda kredilendirilmesini desteklemektedir. Albaraka Türk’ün çalışmalarını prosedüre uygun olarak 5411 sayılı Bankacılık Kanunu esaslarına göre yürüttüğü bilinmektedir.

Albaraka Worldpuan Çekilişi Nedir?

Milli Piyango İdaresi’nin izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenen bu kampanya 21 Ekim 2020’de başlayıp 30 Kasım 2020 kadar sürecektir. Otomatik ödeme talimatında bulunarak kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Belirtilen tarihler arasında verilen otomatik ödeme talimatları geçerli olmakta sürenin dışında kalanlar dikkate alınmamaktadır. Kampanya kişisel katılımcılara uygun olarak hazırlanmıştır, birden fazla kişinin tek otomatik ödeme talimatı ile çekilişten yararlanma hakkı bulunmaz.

Çekiliş sonunda katılımcıların kazandığı worlpuanlar kişisel kredi kartlarına yüklenecektir. Kredi kartı olmayan katılımcılar Albaraka Türk şubelerinden ücretsiz kredi kart talebinde bulunarak çekiliş sonucu elde edilen haklarından yararlanabilir. Albaraka Worldpuan Çekilişi’nden yararlanabilmek için Albaraka’nın web sitesi üzerinden çekilişe katılım talebinde bulunmak ya da mobil uygulamayı indirerek üyelik oluşturmak ve bu şekilde kayıt olmak gerekir.

Albaraka Worldpuan Çekilişi’ne Katılım Koşulları Nelerdir?

Albaraka Worldpuan Çekiliş Kampanyası, 21. 10. 2020 00.01 sularında başlayıp 30.11.2020 23.59’a kadar devam edecektir. Kampanyaya Türkiye’nin tüm güzergâhlarından katılım sağlanabilmektedir. Kampanyaya yalnızca kampanya süreci dâhilinde verilen ödeme talimatları ile katılım sağlanabilir. Albaraka Türk Katılım Bankası’na otomatik ödeme talimatı vererek çekilişe katılım sağlanabilir. Katılımcılara her fatura için bir çekiliş hakkı tanınır.

Albaraka Çekiliş Sonuçları

Albaraka çekilişi sonuçları 12 Aralık 2020 tarihinde Kampanya Babası‘nda açıklanacaktır. Albaraka çekiliş sonuçlarını Kampanya Babası üzerinden takip edebilirsiniz.

Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Tarafından gerçekleştirilen çekiliş sonucunda kazananlar, Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/ İstanbul adresinde 10.12.2020 tarihinde saat 11.00 sularında bildirilecektir. Çekiliş sonucu 20 kişi 1.000.00 TL tutarındaki 200.000 Worldpuan ile ödüllendirilecektir. Kazanan katılımcılar, 14.12.2020 tarihli Yeni Şafak Gazetesi aracılığı ile kamuoyu ile paylaşılacaktır.

En çok kazandıran çekiliş kampanyaları için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz