Akbatı AVM Apple iPad Çekilişi

0
95
Akbatı AVYM Logo

Akbatı AVM tarafından yapılacak olan çekilişe katılımlar tamamen ücretsizdir.

Çekilişe katılım sağlayabilmek adına herhangi bir alışveriş yapılmasına gerek yoktur.

Çekilişe katılım sağlayabilmek adına akıllı telefonlarınızın uygulama mağazası üzerinden Akbatı AVM uygulaması ilk olarak indirilmelidir.

Ardından bir kullanıcı oluşturulmalıdır. Daha sonrasında ise çekilişe katılım formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir.

Uygulama içerisine giriş yapacak olduğunuz her ayrı gün adına sizler fazladan olarak 1 tane daha çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Çekiliş fırsatlarına 18 yaşından küçük olan bireylerin katılımı kesinlikle yasaktır.

Çekiliş neticeleri açıklanıncaya dek uygulamanın telefonlarınız içerisinde kalması gerekmektedir. Silinmesi halinde ise hediyeniz teslim edilmemektedir.

Çekiliş Sonucu Verilecek Olan Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye Apple iPad 8.nesil Tablet
  • 1 kişiye Apple Watch 3. nesil akıllı kol saati Uzunluğu ise 38 mm

Çekilişe En Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 31 Mayıs 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan bireylerin kaydı geçersiz olacaktır.

Sizler de Akbatı AVM çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Herhangi bir koşul veya ödeme  gerekmeksizin çekilişten 18 yaşından büyük olan bütün kişiler yararlanabilir. 

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 4 Haziran 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 9 Haziran 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı zaman ise bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını sizlerde takibe alabilirsiniz.

Kazanan talihliler de sonuçların açıklanmasının ardından  15 günlük bir süre zarfı içerisinde kimlikleri ile birlikte çekilişin organizasyonunu yapan şirkete şahsen göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşulların tamamı yedek talihliler adına da geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekiliş fırsatları, canlı yayın kampanya sonuçlarının tamamını Youtube kanalımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Abone olun ve çekiliş fırsatlarını kaçırmayın.

Takipte kalarak daha birçok çekiliş ya da kampanya hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Akbatı AVM Nerede?

Akbatı Alışveriş Merkezinin bulunduğu yer İstanbul şehridir. Tam açık adresi ise koza mahallesi, 1655.Sok. Esenkent Mevki No:6, 34538 İstanbul / Esenyurt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz