Akasya AVM Mobil Uygulama Çekilişi

0
159
Akasya AVM Nisan Hediyeleri

Çekilişe katılım sağlamak ücretsiz bir şekilde yapılır. Çekilişe katılım sağlayabilmek adına herhangi bir alışveriş yapmanıza gerek yoktur. Çekiliş katılım sağlamak adına akıllı telefonunuzda yer alan uygulama mağazası üzerinden Akasya AVM uygulaması in

dirilmelidir. Ardından uygulama üzerinden bir kullanıcı oluşturulmalı ve çekilişe katılım sağlayabilmek için çekilişe katılım formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Uygulamaya giriş yapılan her ayrı bir gün adına ekstradan 1 adet çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz. Çekilişe 18 yaşından küçük kişilerin katılması yasaktır.

18 yaşından küçük kişileri katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekiliş sonuçları açıklanıncaya dek uygulamanın kişinin telefonunda kalması gerekmektedir.

Uygulamanın silinmesi ya da sonuçlar açıklandığı zaman uygulamanın telefonda bulunmaması halinde hediyeniz teslim edilmeyecektir.

Akasya AVM App Hediyeler

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

  • 1 kişiye Apple Watch 3.Nesi
  • 1 kişiye Apple iPad
  • 1 kişiye Apple Airpods ve Şarj Kutusu

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe katılım tarihi en son 25 Nisan 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekilişe katılım sağlayabilmek için Akasya AVM uygulamasını kendi şahsi telefonunuza uygulama mağazasından indirmelisiniz.

Çekilişe katılım sağlamak için inen uygulamada bir kullanıcı oturumu açmalı ve çekilişe katılım formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

Ayrıca sonuçlar açıklanıncaya dek uygulamayı telefonunuzdan silmemelisiniz.

Akasya AVM Logo

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 28 Nisan 2021 olup çekiliş sonucu kazanan talihliler ise 30 Nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden açıklanacaktır.

Kazanan kişileri Kampanya Babası Instagram hesabı üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz. Kazanan talihliler sonuçlardan sonra 15 günlük bir süre içinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapmakta olan firmaya göndermek zorundadırlar.

Aksi durumda kazanan kişinin hakkı yedek tahliye geçmektedir. 

Kampanya Babası İnstagram adresi ya da Youtube kanalını abone olup, takip ederek sizde bir sonraki çekilişlerin, kampanyaların fırsaylarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kazanan şanslıları, canlı yayında yapılacak olan çekiliş sonuçlarını da öğrenebilirsiniz. 

Sizde ücret bile ödemeden çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.

Akasya AVM Nerede?

Akasya AVM İstanbul ilindedir. Açık adresi: Akasya, Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sokak No:25, 34660 Üsküdar, İstanbul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz