Adidas UEFA Final Maç Bileti Çekilişi

0
247
Adidas Logo

Kampanyaya dahil olan Boyner mağazaları ile Adidas Mağazaları, Dalkılıç Spor Mağazaları ve Canerkek Spor mağazalarının herhangi birinden adidas markalı GK 3468 Finale LGE, adidas markalı GK 3476 Finale TRN, adidas markalı GK 3477 Finale Pro Futbol topu ürünleri içerisinden bir tanesini satın alarak çekiliş fırsatlarına katılım için hak kazanırsınız.

Çekilişin ayrıcalıklı dünyasına Creators Club üyeleri katılım sağlayabilir.Alışverişlerinizden sonra sizlerere verilecek olan, içerisinde şifre barındıran katılım katılım kartını özel bir şekilde hazırlanan 20yilliktarihiistanbulda.com internet adresi üzerinden gönderim sağlayarak çekilişe kayıt olabilirsiniz.

Şifreli katılım kartınız ve alışveriş faturanızı kampanya sonuçlarının açıklandığı zamana kadar saklayınız.

Çekiliş Sonucu Hangi Hediyeler Verilecek?

14 kişiye çift kişilik 2021 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Maç Bileti

Çekilişe Katılım Tarihi En Son Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım tarihi 5 Nisan 2021’dir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Çekilişe katılım göstermek için gerekli futbol toplarından herhangi birisini satın aldıktan sonra sizlere verilecek olan şifreli katılım kartlarını çekilişin organizasyonunu yapan yerin internet adresi üzerinden gönderim sağlamanız gereklidir.

Ayrıca alışveriş sonrasında size verilecek olan fatura ile şifreli katılım kartınızı sonuçlar açıklanınca kadar saklamanız önerilir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 19 Nisan 2021 olup çekiliş sonucu kazanan talihliler ise 22 Nisan 2021 tarihinde Kampanya Babası üzerinden açıklanacaktır.

Kazanan kişileri Kampanya Babası Instagram hesabı üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz. Kazanan talihliler sonuçlardan hemen sonra 15 günlük bir süre zarfı içerisinde kimliklerini çekilişin organizasyonunu yapan firmaya göndermek zorundadırlar.

Aksi durumda kazanan kişinin hakkı yedek tahliye geçmektedir. Bununla beraber yedek talihlinin de 15 günlük bir süre zarfı içerisinde gerekli işlemleri yapması gerekmektedir.

Kampanya Babası İnstagram adresi ya da Youtube kanalını abone olup, takip ederek sizde bir sonraki çekilişlerin, kampanyaların fırsaylarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca kazanan talihlileri, canlı yayında yapılan çekiliş sonuçlarını da öğrenebilirsiniz. Youtube kanalına abone olup, İnstagram hesabını takip ederek sizde gelecek çekiliş veya kampanyaları kaçırmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz