39 Burda AVM Peugeot Araba Çekilişi

0
252
Peugeot Araba

39 Burda Alışveriş Merkezi 1 kişiye 2020 model Peugeot araba veriyor. AVM içerisinde yer alan mağazalardan yapacağınız her 100 TL tutarında alışverişinize bir çekiliş hakkı verilecektir.

Alışveriş sonrasında Alışveriş merkezi içerisinde yer alan kampanya masalarımıza gidip çekilişe kaydınız yaptırabilirsiniz.

Çekiliş sonucu açıklanana kadar AVM içerisinde yer alan kampanya masalarından size verilen çıktıyı ve alışveriş faturalarınızı saklayın. En az 100 TL’lik alışverişi aynı gün içerisinde yapmanız gerekmektedir.

Farklı günlerde yapacağınız alışveriş tutarını 100 TL’ye tamamlayarak çekilişe katılım sağlayamazsınız.

31 Mart 2021 tarihine kadar sizlerde 39 Burda Alışveriş Merkezinde yer alan mağazalardan 100 TL alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanarak araba sahibi olabilirsiniz.

39 Burda AVM Logo

39 Burda AVM Çekilişinde Verilecek Ödüller

39 Burda AVM çekilişinde bir şanlı kişiye 2020 model yaklaşık 312 bin TL değerinde olan Peugeot 2008 model bir araç verilecektir.

Kampanyaya sadece AVM içerisinde yapacağınız belli tutarda alışverişler ile katılım sağlayabilirsiniz.

Çekiliş sonuçları açıklanana kadar kampanya masalarından size verilen çıktı ve alışveriş faturalarını saklamalısınız. Aksi takdirde çekilişi kazanma hakkınız yanabilir.

39 Burda AVM Çekiliş Detayları

39 Burda AVM çekilişine katılmak için aşağıdaki kuralları okumanız ve kurallara uygun şekilde davranmanız gerekmektedir. 39 Burda AVM Çekiliş detayları şu şekildedir:

  • Kampanyanın son katılım tarihi 31 Mart 2021 gününde olacaktır. Bu tarihten sonraki katılımlar çekiliş için hak kazandırmayacaktır!
  • 39 BURDA AVM içerisindeki mağazalardan yapacağınız alışverişler çekiliş hakkı kazandırmaktadır. Çekilişe dahil olmayan alışverişler şu şekilde belirtilmiştir:

Bankamatiklerden yapılan işlemler, hediye çekleri ile yapılan işlemler, sabit telefon ve mobil telefon ödemeleri, internet ödemeleri, TL veya dakika yüklemeleri, şans oyunu harcamaları, tütün ve tütün ürünü olan her şeyin alışverişi, alkollü içecek alışverişi ve mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler geçerli değildir.

  • Aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları şeklinde alışveriş yaparak fişiniz, faturanız veya e-faturanız ile kampanya katılım noktasına giderek bilgisayar çıktısı almalısınız.
  • Bilgisayar çıktısı içerisinde çekilişe katılım numaranız, adınız, soyadınız, adresiniz, telefonunuz ve kampanyaya ait bilgilerin bulunması gerekmektedir. Bilgilerin kontrolünü siz sağlamak zorundasınız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz