MTV Ödemelerine 3 Taksit!

0
70

MTV ödemeleri için Maximum kart müşterilerine özel bir kampanya daha! 1 Temmuz 2020 ile 4 Ağustos 2020 tarihleri arasında en az 300 liralık ödeme yapacak olan müşterilere özel 3 taksit yapabilme imkanı sunulacaktır.

İmkandan yararlanabilmek için detaylara göz atmanız oldukça önemlidir.

Kampanya Detayları:MTV Odemelerine 3 Taksit

Kampanya süresi içerisinde (1 Temmuz – 4 Ağustos 2020) İşCep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden Maximum kart ile yapılacak olan 300 TL ve üzeri MTV ödemelerine 2 taksit; gib.gov.tr veya Maximum Mobil’den Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile yapılacak olan 300 TL ve üzeri MTV ödemelerine ise 3 taksit yapılacaktır.

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Privia Kredi Kartı kampanya kapsamındadır.

Aidatsız kartlar ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

1 Temmuz – 4 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan MTV ödemeleri için taksit fırsatından yararlanılabilmesi için yapılacak olan ödemenin en az 300 TL olması gerekmektedir.

gib.gov.tr adresinden yapılacak olan ödemelerde müşteri kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil ile öde seçeneğini kullanmalıdır.

gib.gov.tr adresinden TC kimlik numarası ve plaka bilgisi ile borç sorgulandıktan sonra ekrana gelen ödeme alanına kart bilgileri girilmeden, üst kısımda yer alan  Mobil Ödemeler butonuna tıklanmalıdır. Butona tıklandıktan sonra görüntülenen sayfada yer alan kutucuk içerisinden Maximum Mobil seçeneğini seçerek Öde kısmına basılmalıdır.

Maximum Mobil ile Öde seçeneğinde kişinin banka sisteminde kayıtlı olan telefon numarasını ilgili alana girmelidir. Bu seçenek için kişinin kredi kartı bilgilerine ihtiyaç duyulmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz