24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları

0
320
24 Kasım Öğretmenler Günü

Sizler için öğretmenler günü kampanyalarını derledik. 24 Kasım kampanyaları ve detayları yazımızda.

Geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel olarak firmalar tarafından birçok kampanya hazırlandı. 24 Kasım Öğretmenler Günü olması nedeni ile firmaların satışlarında öğretmenlere özel yaptığı kampanyalar merak konusu oldu.

Çeşitli sektörlerden gelen kampanyalar kaçırılmaz fırsatlar olarak değerlendiriliyor.

Bu zorlu şartlarda eğitimcilerimiz her gün çocuklarımıza ışık tutarken gelen kampanyalar bir nevi öğretmenlerimizin yüzünü güldürmeye yetecek gibi duruyor. En kutsal mesleği icra eden öğretmenlerimize her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli kampanyalar ile destek olunmaya çalışılıyor. Kampanya ve destek paketleri içerisinde indirimler, ücretsiz kullanım hakları, hediyeler, özel fiyatlar gibi birçok seçenekler bulunuyor.

1. Öğretmenlere Özel PTT Kargo Kampanyaları

24 Kasım Öğretmenler Günü olması nedeni ile sektörlerden gelen kampanyaların başında kargo kampanyası ön plana çıktı. Pandemi sürecinin getirildiği etkilerle internet üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ile gelecek ürünlerde PTT kargo öğretmenlerimiz için özel bir kampanya paketi açıkladı.

Öğretmen kimlik kartları ile katılabilecekleri bu kampanyaya göre 30 Kasım 2020 tarihine kadar yurtiçi gönderilerinde APS ve posta kargosu ile yapılacak olan bütün gönderimlerde %25 indirimli olarak özel gönderim ücreti uygulaması yapılacak.

2. Sağlıklı Yaşam Öğretmenlerimizin Hakkı

Türkiye genelinde değil il bazında da öğretmenlerimizi düşünen sektörlerde özel kampanya ve indirim uygulamaları başladı. Marmara Bölgesinde bulunan ve Kocaeli’nde yaşayan öğretmenlerimiz için şehrin sosyalleşme merkezi olarak bilinen Symbol Yaşam Merkezinde güzel bir kampanya haberi geldi. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak yapılacak kampanyalarda eğitimcilerimize özel hediyeler verileceği duyuruldu.

Ayrıca tüm öğretmenlerimiz bu haftaya özel olarak 21 ve 24 Kasım tarihleri arasında sosyalleşme merkezi ve insanların buluşma noktası olan merkeze gittiklerinde öğretmen kimliklerini göstererek bowling oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler.

3. Gaziantepli Öğretmenlere Büyük Sürpriz

Ülkede yaşayan öğretmenlerimize yönelik yapılan Öğretmenler Günü kampanyalarına bir destekte Gaziantep’te bulunan Primemall AVM‘den geldi. Yöneticilerin yaptıkları açıklamalara göre şehrin en yoğun ve ilgi çeken AVM sinde 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde 24 tane öğretmenimize özel sürpriz hediyeler hazırladıklarını belirttiler.

AVM mağazaları ile ortaklaşa düzenlenen bu etkinlik kapsamında 16 ve 24 Kasım 2020 tarihleri arasında mağazalardan alışveriş yapan ve öğretmen kimliğine sahip eğitimciler arasında en çok alışveriş yapan 24 öğretmenimize güzel sürprizler yapılacağı bildirildi.

4. Yolculuk Eden Öğretmenlerimiz Unutulmadı

Belki de dünya genelinde en kutsal mesleğini icra eden öğretmenlerimize Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından bu yılda yolculuklarına bir destek kampanyası düzenledi. Tren ile ulaşımı kullanacak olan öğretmenlerimiz için 24 Kasım ve 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçmiş senelerde de yapılan uygulama tekrarlandı. Tam bilet kullanarak seyahat eden öğretmenlerimiz tren yolculuklarında kimliklerini ibraz ederek %50 indirimden faydalanabilecekler.

Bu kampanya sadece devlet okullarında eğitim veren öğretmenleri değil tüm yurt genelindeki özel okullarda ve yüksek eğitim kurumlarında çalışan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kimliğe sahip olan öğretmenlerimizi de kapsayacak.

Önceki yıllarda talebin çok yoğun olduğu %50 indirim kampanyasından gişeden, internet üzerinden ya da çağrı merkezinden bilet alan tüm eğitimcilerimiz faydalanabilecekler.

5. Hayvanat Bahçesine Girişlerde Öğretmenlere Özel Uygulama

Kocaeli’nde bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkına ziyarete gitmek isteyen eğitimcilerimiz içinde çok özel bir Öğretmenler Günü kampanyası yapıldı. 23 Kasım ile 27 Kasım tarihleri arasında hayvanat bahçesini gezmek görmek isteyen öğretmenlerimiz girişte kimlik kartlarını göstererek ücretsiz olarak geçiş yapabilecekler.

Her gün işe değil derse giden öğretmenlerimiz için değişik bir ortamda güzel vakit geçirmelerini sağlamak ve maddi olarak destek sağlamak amacı ile ücretsiz hale getirilen hayvanat bahçesi girişlerinde kimlik kartı olan bütün öğretmenlerimiz yararlanabilecekler.

6. Akvaryuma Öğretmenler Ücretsiz Girecekler

Antalya’da bulunan Aquarium tesislerinde 21 ve 29 Kasım 2020 tarihleri arasında Öğretmenler Günü haftası olması dolayısı ile yapılan özel bir etkinlik ise ücretsiz geçiş hakkı oldu. Türkiye genelinden katılabilecek olan tüm öğretmenlerimizin ziyaretine açılacak olan Aquarium, Kar Dünyası bölümleri, Buz Müzesi ve Sürüngenler Evi ile Face2Face Wax Müzesi belirtilen süre boyunca eğitimliği kimliğine sahip olan tüm öğretmenlerimize ücretsiz olacak.

Bunun dışında XD sinema bölümlerinde kontenjan dâhilinde öğretmenlerimize ve yanlarında gelen misafirler için %50 indirim uygulanarak hizmet sunulacak. Bununla da yetinmeyip öğretmenlerimize ücretsiz olan alanlarda yanlarındaki misafirler için %50 indirim uygulaması yapılacak. Kimliği olmayan ama yanında çalıştığı kurumlardan geçerli başlıklı kâğıda yazılmış bir belge ibraz edenlerde bu haklardan yararlanabilecekler.

Ayrıca emekli öğretmenlerimiz, eğitim araştırma görevlileri de bu kapmaya kapsamından yararlanabilecekler. Bir defaya mahsus olarak ücretsiz yararlanabilecekleri bu kampanyadan ikinci kez yararlanmak isteyen öğretmenlerimize yine %50 indirim yapılarak özel bir ayrıcalık tanınacak.

7. Antalya’da Öğretmenlere Teleferik Sürprizi

Antalya Tünektepe’de bulunan ve tepeye çıkıldığında tüm Antalya’ya kuşbakışı bakma ve sosyal tesislerden yararlanma imkânına erişmeyi sağlayan teleferikler 24 Kasım 2020 günü kimliğini ibraz etmek kaydı ile öğretmenlerimiz ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Teleferik hizmetinden ücretsiz olarak yararlanmak isteyen ve yorgunluklarını tepedeki güzellikler ile atmak isteyen öğretmenlerimiz 24 Kasımda saat 09.00 ile 18.00 arasında kimlik kartı ibrazı ile bu keyiften ücretsiz olarak faydalanacaklar.

8. Sigorta Güvencesiz Öğretmen Kalmasın

İnternet üzerinden sigorta satışı ile son yıllarda bireylere çeşitli kampanyalar ile ulaşan sigortam net sitesinden 24 Kasım Öğretmenler gününe özel bir kampanya başlatıldı. Öğretmenlik görevini icra eden her vatandaş için kasko, trafik ve sağlık sigortalından Kasım 2020 boyunca geçerli olacak ekstra indirimlerle dolu bir kampanya başlattı.

Bu kampanyaya göre sağlık sigortası yaptırmak isteyen öğretmenlerimiz verilen fiyat üzerinden 150₺, kasko sigortası yaptırmak isteyenlere 100₺, trafik sigortasında ise 50₺ özel indirim kampanyasından faydalanacaklar.

9. İstanbul Akvaryum’da Öğretmenlere Ayrıcalık

24 Kasım 2020 Öğretmenler günü nedeni ile birçok kampanya ve indirimlerle kutsal meslek icra eden öğretmenlerimize sunulan ayrıcalıklara İstanbul Akvaryum’da destek oldu. 21 ile 24 Kasım tarihleri arasında toplam dört gün boyunca tüm öğretmenlerimiz akvaryum içerisini ücretsiz olarak ziyaret edebilecek ve gezebilecekler.

Normal giriş fiyatı 125 TL olan İstanbul Akvaryuma ziyarete gelen öğretmenlerimiz kimliklerini göstererek ücretsiz yararlanabilecekleri gibi yanlarında gelen diğer misafirlerine de ayrıcalıklar tanılanacak. Bu ayrıcalıklar öğretmenlerimiz ücretsiz girerken yanlarındaki misafirleri de yetişkin grubu indirimli fiyat olan 70 TL den çocuk grubu ise 50 TL den akvaryum dünyasını keşfetme imkânı bulacaklar.

10. Öğretmenlerimizin Araçları Tertemiz Olsun

Ankara’da bulunan Acity Premium Outlet alışveriş merkezine 24 Kasım 2020 Öğretmenler gününde gelen bütün eğitimcilerimiz kimlik belgelerini göstererek kuru temizlemede kullanmak üzere ve araç yıkama hizmetlerinde kullanmak üzere ücretsiz hediye kuponu verilecek. Bu kupon ile araçlarını yıkatmak isteyen öğretmenlerimiz ücretsiz olarak araçlarını yıkatabilecekler. Ayrıca kuru temizleme bölümünde belirtilen kampanya şartlarında ücretsiz olarak kuru temizleme yaptırabilecekler.

11. Market Alışverişlerinde Öğretmenler Kazanacak

21 ve 24 Kasım 2020 tarihleri arasında Carrefoursa market zincirinden alışveriş yapan öğretmenlerimiz Carrefour kartları ile yaptıkları alışverişlerde %10 değerinde para puan kazanacaklar. Kazandıkları bu para puanları daha sonra başka alışverişlerinde harcayabilecekler. Kartı olmayanlar kasalardan anında kart temini yapabilirler.

Öğretmen kimlikleri ile geçerli olacak bu kampanyada alışveriş yapmadan önce telefonlarından 4604 numaralı hatta OGR yazacaklar ve gönderecekler. Daha sonra telefon numaralarının kayıtlı olduğu karta %10 alışveriş bonusu otomatik olarak eklenecek. Yaptıkları her alışverişte belirtilen tarihler arasında bonus yüklemesi yapılacak.

12. İskenderun Primemall’dan Öğretmenlere Anlamlı Hediye

İskenderun’da ortak bir sosyal yaşam ve eğlence merkezi olan İskenderun Primemall’da 24 Kasım Öğretmenler gününe özel çok anlamlı bir etkinlik düzenleniyor. Öğretmenler Günü kapsamında 24 Kasım’da alışveriş merkezine gelen öğretmenlerimizin hepsine danışma bankosundan kitap hediye edilecek. Danışmaya gelerek öğretmen kimliklerini ibraz eden tüm öğretmenlerimiz bu hediye kitaptan faydalanabileceklerdir.

13. Matmazel’den Öğretmenlere Zariflik

Matmazel mağazaları 24 Kasım öğretmenler gününde eğitimcilerimize özel olarak seçilen ürünlerde özel fırsat fiyatları ile hizmet verecek. Öğretmenlerimizin ihtiyacı olabilecek çanta, cüzdan, eldiven, parfüm gibi geniş bir ürün yelpazesi çeşitliliğinde 24 Kasım öğretmenler gününde mevcutta bulunan %40 sezon indirimine ilave olarak %10 daha ek indirim yapacak. Kasada ödeme esnasında kimliğini gösteren tüm öğretmenlerimiz %40+%10 indiriminden faydalanarak beğendikleri ürünleri satın alabilecekler.

Öğretmenler Günü

24 Kasım öğretmenler gününe özel olarak hazırladığımız kampanyaların sonuna geldik. Merak etmeyin Kampanya Babası’nda kampanyaların sonu gelmez! En kazançlı kampanya ve fırsatlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz