BoynerYKM’de Her 200 TL ve Üzeri Harcamaya 50 TL İndirim!

0
114

200-ve-uzeri-temassiz-harcama-50-tl-indirim

İninal Visa Kart sahiplerinin 1 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Boyner/YKM mağazalarından yapacakları ilk temassız harcamalarına 50 TL indirim kodu verilecektir.

Bu kampanya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

Yapılan temassız harcama sonucunda kullanıcılara kazandıkları kodlar en geç 10 Ağustos 2020 tarihine kadar ininal iletilecektir.

Müşteriler kazandıkları 50 TL’lik indirim kodunu 10 – 30 ağustos 2020 tarihleri arasında; Boyner/Boyner Sports/YKM Mağazalarında Boyner Anahtar/YKM Kart ile yapacakları 200 TL ve üzeri harcamalarda kullanabilirler.

Kişilerin indirim kodunu kazanabilmeleri için yapacakları alışverişte Visa kart kullanmaları ve temassız ödeme yapmaları gerekmektedir. Ayrıca kazanılan kodun ödeme sırasında ibraz edilmesi ve kasadan girişinin yapılması gerekmektedir.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş ve Visa her zaman herhangi bir bildirim de bulunmaksızın kampanyayı iptal etme ve katılım şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

boyner.com.tr’de yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Mobil işlemler kampanya kapsamında değildir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez ve kazanılan 50 TL’lik indirim kuponu nakit paraya çevrilemez. İndirim yalnızca belirlenen bankalar tarafından iletilecek olan kod ile gerçekleştirilebilir ve bu indirim kodları sadece 1 kere kullanılabilir.

Kampanyadan her bir birey en çok 1 kere yararlanabilir.

Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, YKM/Boyner Gift Card alımında ve Outlet mağazalarında kazanılan indirim kodu geçerli sayılmayacaktır.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı dilediği gibi değiştirme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz