Maximum Kart’tan 200 TL ve Üzeri Restoran Ödemelerinde 20 TL!

0
232

Kampanya Detaylarımaximum-200-tl-uzeri-restoran-20-tl-maxipuan

10 – 12 Temmuz 2020 tarihleri arasında Maximum Kart ile 200 TL ve üzeri restoran ödemelerinde 20 TL MaxiPuan hediye!

Kampanyadan hemen yararlanmaya başlamak için; Maximum Mobil uygulamasını indirmeli ve ilgili kampanyayı bularak ‘’KATIL’’ butonuna tıklanılmalıdır. Kampanyaya harcamalardan önce ya da sonra istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Her bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 kere faydalanabilir ve en çok 20 TL MaxiPuan elde edebilir.

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), Privia Kredi Kartı, Büyük Kulüp Platinum Kart ve ek kartlar kampanya kapsamındadır.

Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmez. Online olarak verilen yemek siparişleri ve yurtdışı restoran harcamaları kampanya kapsamında değildir.

Kampanya dahiline yapılan harcamaların iptal ve iade edilmesi durumunda karta yüklenen MaxiPuan’lar geri alınır. MaxiPuan’ların kullanılmış olması durumunda ilgili tutar karta borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya uygun olarak yapılan harcamalar sonucunda kazanılan puanların kullanımı: MaxiPuan’lar 17 Temmuz 2020 tarihinde müşterilerin kartlarına yüklenecektir. Kartlara yüklenen MaxiPuan’lar 15 Ağustos 2020 tarihine kadar kullanılmalıdır. Kullanılmayan puanlar 15 Ağustos 2020 tarihinde 23.59’dan sonra müşterilerden geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenene puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz